Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akar valamit vagy csak átcsesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar valamit vagy csak átcsesz? HELP.

Figyelt kérdés

Megismertem 4 hete egy fiút.20 éves.Én 16 vagyok.Diszkóban,de csak beszélgettünk nem nyomult egyből.Aztán azóta minden hétvégén találkoztunk és mult héten kavartunk is..este mondott egy ilyet a barátnőmnek: ahj miért van ilyen messze pedig úgy tudnám szeretni.A barátnőm erre: hogy én szeretem. és erre a fiú mondta hogy: csak tudnád úgy szeretni mint ahogyan én szeretném.:)

de nemtudom hogy mivan mert nem beszéltünk róla,azóta nem találkoztunk mert hát 40 km-re lakik…minden nap beszélünk msn-en meg külldi az sms-eket például itt egy: Sziia:)Ajj nagyon jól esett a csók.Még mindig itt érzem a szám szélé:).Nagyon régen nem kaptam ám.olyan rosz hogy ilyen messze vagy:(Nagyon jó volt veled sőt…:$Hiányzol.csókés annyira jól érzem magam vele semmi kétségem nincs vele kapcsolatban amikor vele vagyok viszont amikor nem akkor kételkedek benne..van egy lány Orsi 13 éves és vele írogatnak facen ilyeneket hogy: F:Imádlak(L)(L)(L) O:éniss téged(L) F:elolvadok:$(L) O: azért ne:$(L) F:(L) meg: O:(L) F: Tudd meg, ha nem vagy is itt, én mégis veled vagyok. Mert szeretlek, de nagyon:$(L)(L)hihiii Hugi(L) O: deédess (L)(L)

szeretlek (L) F: (L):$nálad nem édesebb:$(L) O: dede..:)

sokkal sokkal(L) F: :O nem is!!:$:$:$:$de most el is olvadtam:)(L) O:(L)


És nem értem hogy miez..:/ Akkor miért írogat nekem ilyeneket…úgy érzem hogy csak átver:/ Egyik haverját megkérdeztem és ő azt mondta hogy nincs semmi azzal a csajjal.

Nemtudom hogy most csak átcseszi a fejem vagy ténleg akar-e valamiit:/

Segítseteek.Mit csináljak?


2010. dec. 5. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Tudom ajànlani, hogy ne kezdj tàvkapcsolatba. Ha van kapcsolatod ès valamièrt hirtelen tàvkapcsolat lesz belole egy idore, akkor ki lehet birni, megoldhatò. De hogy màr eleve ugy kezdeni... Egy bnom kezdte igy. 3 ève. azòta is "egyutt" vannak. de nem egèszsèges szerintem... 17 èves, a pasija 19 ès havonta 1x 2x ha talàlkoznak, 2-3 havonta szeretkeznek... :S nekem nem menne. ès amugy nem tudhatjuk, hogy àtver-e. hàny èves vagy te ès mennyi o? mert aki egy 13 èvessel irogat igy, az nem valami èrett. foleg nem tàvkapcsolatra. ne akarj csalòdni.
2010. dec. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ÁTBASZ!

felejtsd el!

2010. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

20 éves és pedig 16.

Az a baj hogy már csalódtam:/

És érzem hogy átfog baszni és mégse hagyom ott..:/

2010. dec. 5. 21:42
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsii 20 éves Én pedig 16.
2010. dec. 5. 21:42
 5/9 A kérdező kommentje:

Kinyomoztam valamit..:)

olyanok egymásnak mintha a testvérek lennének:)

És ez tutii:)

Azért írjatok még így is kívácsni vagyok:)

2010. dec. 5. 22:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Hülye vagy b@zdmeg!
2010. dec. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért vagyok hülye?:S
2010. dec. 6. 16:31
 8/9 anonim ***** válasza:

2.kommenterő vok

Miért nem hagyod ott? Egy okos nő elöbb mondja ki h vége pontosan azért, h ne érje nagyobb csalódás.

2010. dec. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Még nem vagyunk együtt.

Amúgy meg minden nap beszélünk msn-en,sms-eket ír,legalább 2x felhív egy nap.

És mostmár egyre jobban kezdek benne bízni.

De nemtudom...kiderül hogy milesz:)

Ha csalódás is ér...túlélem:)nemvagyok az a fajta aki utána hetekig szarkedvű:/:)

2010. dec. 8. 15:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!