Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Segítség! SOS!

Figyelt kérdés
23 éves pasi vagyok, soha nem volt kapcsim, mesztelen csajt is csak neten láttam. Sokat próbálok ismerkedni, de csajok többsége szerint nem vagyok jóképű, átlagos kinézetű vagyok, vékony, nem túl erős. Egy nagyon jó csajbarátom alapján szerinte csak a külsőmmel van gáz, de sajna így születtem. Mit tegyek? Végleg le kell mondanom életem végéig a lányokról, vagy van még valami remény?
2010. dec. 5. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Öltözködj jól és legyen jó a séród ha a pofid nem olyan helyes de a többi meg van akkor már van esélyed
2010. dec. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ápoltan öltözködsz, normálisan viselkedsz, nem kandiszkósan, akkor nem lehet gond. Figyelj oda mit veszel fel, ez a legfontosabb. És gondold el, hogy hogy állna jól a hajad, mert az nagyon sokat számít. Nézd meg hogy öltöznek a menő srácok, próbálkozz te is úgy öltözni, nem feltétlenül kell úgy is viselkedni hozzá, az majd jön. Akkor majd láthatsz meztelen lányokat.
2010. dec. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem egy jó ruhával,jó hajjal bárkit fel lehet dobni,sokat tesz. Sportolhatnál is vagy kondizz!
2010. dec. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Azt gondolom,h. az életben mindenkinek meg van a párja. Ismerek nálad idősebb pasit ugyenebben a szituban.Nála pl azzal van a gond,h. túl magasra teszi a mércét.

Neked tanács:1.öltözz fiatalosan.

2.Sok olyan ember van aki nem helyes, a szövegével mégis hódít.

3.Hihetetlenül hangzik, de a csajok nem a babusgatós pasit keresik,ne lássák rajtad,h. kepesztesz,és h. nagyon jó fú vagy.

4. Ne a közvetlen ismeretségi körből akarj barátnőt keresni.

5. Ha olyan jók a lánybarátaid, talán segítenek neked tanácsot adni, mivel tudsz változtatni.

6. Fura de..szerezz be valami jó parfümöt...adj magadra,de ne légy gagyi.

És az utolsó ,h.ne add fel, de ne akard görcsösen, ez sosem segít!


23/L

2010. dec. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!