Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, hogy már csókolózáskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy már csókolózáskor felizgul a barátom. Hogy oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt, még nem volt szex, csak közel járunk hozzá olykor-olykor. Azt mondta, várni fog rám, ameddig akarom. Az zavar engem, hogy elkezdünk csókolózni, kb. 10 másodperc után már elkezd szaporán lélegezni, intenzívebben simogatni...Én viszont szeretném élvezni "csak" a szerelmet, a nemi vágyakozás nélkül. Nagyon jó volt eleinte csókolózni vele, és jól is esik, érzelmileg sokat ad nekem, de így...

Már nem is olyan szívesen teszem, mert érzem rajta...

De nem akarom megbántani, nem is tudom, szóljak-e egyáltalán.

Egyébként jó a kapcsolatunk, mindent meg tudunk beszélni, a szexről is szoktunk. Kérte is, hogy ha valami gondom lenne vele, mondjam el neki.

Csak nem akarom bántani, így is szerintem rosszul esik neki, hogy sokszor leállítom...Ő olyankor abba is hagyja, megért.

Ha van félreértés, rendesen megbeszéljük, vannak közös programok, figyelünk egymásra, kedves velem, becézgessük egymást...

A haverjai előtt is ugyanolyan kedves velem, mint mikor ketten vagyunk.

Mégis elbizonytalanodtam...rosszul esik...olyan, mintha nem is szeretne, hogy ezt váltom ki belőle a csókkal, hogy felizgul...nem hogy az járna a fejében, hogy mennyire szeret és milyen szép pillanat...

Szerintetek szeret engem? És hogy oldjam meg ezt a dolgot?

19/l


2010. dec. 4. 16:19
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
52%
Funktasztikus te ne oszd itt az észt a szexualitásról, mert nemrég még azt írtad egy másik kérdéshez, h még nem is csókolóztál..
2010. dec. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 Funktasztikus ***** válasza:
nem osztok semmit......te probálsz engem:)ahoz meg enekd semi közöd bocsi:)nem szeretek pedig bunkó lenni...
2010. dec. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim válasza:
szerintem a szerelem miatt van ez így. nagyon szeret és nem tudja kontorálni magát
2010. dec. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos az már a te hibád, ha nem ismered az emberi testet. Ha ismernéd, akkor nem tennél fel ilyen kérdést. Nem fog a pasid soha leállni és sztem nem is akar és NEM is tud. Ő ilyen. Ez genetikai adottság. Én is hasonló vagyok. Ha ez neked nem jön be, keress egy érzelmi nyomorékot, akivel ellehetsz.
2010. dec. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
ne haragudj nem akartam így beszólni, de vagy a másik kérdésénél nem voltál őszinte, vagy itt beszélsz olyan dolgokról, amikről lényegében nem is tudsz nyilatkozni, csak elméleti szinten, de ennek a lánynak meg segítségre lenne szüksége
2010. dec. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 Funktasztikus ***** válasza:
igazat nylatkoztam:) én elméletileg mondtam.. de én is bocsánatot kérek csak nem szeretem ha segiteni probálok és leszolnak:)
2010. dec. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 Funktasztikus ***** válasza:
wis volt csak arra inkább nem gondolnék viszza....
2010. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
100%
érdekes, miért nincs olyan kérdés, hogy "zavar hogy csókolózáskor elélvez a barátnőm, mit tegyek ellene?" :D
2010. dec. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
100%

Mert a fiúknak jól esik, ha örömet okozhatnak egy lánynak...

Az meg pláne, ha nedves lesz tőlük a lányok bugyija...

2010. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 Funktasztikus ***** válasza:
igen ebben igazatok van:)nem tom de a férfnak büszkeség ha a nöt a csucsra jutattja mivel a nök nem olyan könnyen mennek el...
2010. dec. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!