Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, hogy már csókolózáskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy már csókolózáskor felizgul a barátom. Hogy oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt, még nem volt szex, csak közel járunk hozzá olykor-olykor. Azt mondta, várni fog rám, ameddig akarom. Az zavar engem, hogy elkezdünk csókolózni, kb. 10 másodperc után már elkezd szaporán lélegezni, intenzívebben simogatni...Én viszont szeretném élvezni "csak" a szerelmet, a nemi vágyakozás nélkül. Nagyon jó volt eleinte csókolózni vele, és jól is esik, érzelmileg sokat ad nekem, de így...

Már nem is olyan szívesen teszem, mert érzem rajta...

De nem akarom megbántani, nem is tudom, szóljak-e egyáltalán.

Egyébként jó a kapcsolatunk, mindent meg tudunk beszélni, a szexről is szoktunk. Kérte is, hogy ha valami gondom lenne vele, mondjam el neki.

Csak nem akarom bántani, így is szerintem rosszul esik neki, hogy sokszor leállítom...Ő olyankor abba is hagyja, megért.

Ha van félreértés, rendesen megbeszéljük, vannak közös programok, figyelünk egymásra, kedves velem, becézgessük egymást...

A haverjai előtt is ugyanolyan kedves velem, mint mikor ketten vagyunk.

Mégis elbizonytalanodtam...rosszul esik...olyan, mintha nem is szeretne, hogy ezt váltom ki belőle a csókkal, hogy felizgul...nem hogy az járna a fejében, hogy mennyire szeret és milyen szép pillanat...

Szerintetek szeret engem? És hogy oldjam meg ezt a dolgot?

19/l


2010. dec. 4. 16:19
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:

Utolsó! Milyen felfogásról beszélsz?

Egy vágyamról írtam...érzeni szeretném a szerelem lelki oldalát. Mindenkinek megvan a gyenge pontja...nekem a párkapcsolat. Sokat csalódtam. Ő meg fontos nekem.

Babázni? Nagyon szívesen, bármikor, szeretem a gyerekeket:) Csak a munka meg a suli meg a kapcsolatom mellett nem sok időm van.

2010. dec. 4. 16:44
 22/58 A kérdező kommentje:
utolsó előtti, bocs
2010. dec. 4. 16:45
 23/58 A kérdező kommentje:

Köszi a megérést! Hát a Te eseted tényleg elég durva, elhiszem, hogy kellemetlenül érezted magad, sajnálom:S

Azért visszafoghatta volna magát jobban is.

2010. dec. 4. 16:46
 24/58 anonim ***** válasza:
82%

te tényleg hülye vagy bakker:O:O

nem érted hogy ezt nem lehet "visszafogni" !!!

2010. dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 A kérdező kommentje:

Dehogynem lehet. Ha rohadtul benedvesedek, akkor abbahagyom a csókolózást...a válaszoló lány barátjának is ezt kellett volna tenni.

Hülye a nénikéd.

2010. dec. 4. 16:49
 26/58 Funktasztikus ***** válasza:
49%
de baszzus nem lehet...nem érted már bocs de ez anyira röhejes nem mi irányitjuk a farkunkat hanem ök minket..:D
2010. dec. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
Aszexuális vágyat nem lehet elfojtani, főleg egy kiéheztetett szűz fiú esetében...A korai magömléssel kapcsolatban sajnos tényleg gáz, hogy csókolózás közben elment a fiú, de ez a te hibád is, mert, ha már tudtad, hogy ilyen nehéz neki visszatartani, akkor segítened kellett volna neki, nem pedig undorodni...
2010. dec. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
h segíthettem volna neki? úgy csináltam, mintha semmi nem lenne. szerintem meg ennyi erővel neki kellett volna végiggondolnia h min lehetne változtatni, h jól menjen. különben inkább azóta undorodom tőle, h már nem vagyok vele...
2010. dec. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
100%

"Dehogynem lehet. Ha rohadtul benedvesedek, akkor abbahagyom a csókolózást.."


Mért hagyod abba?!

2010. dec. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 Funktasztikus ***** válasza:
ez meg a másik:D
2010. dec. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!