Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért kell csókolózáskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kell csókolózáskor becsukni a szemünket?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenhol így van, de miért?
2010. nov. 7. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell és nincs mindenhol így.
2010. nov. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Ha becsukod, azt jelenti hogy megbízol a partneredben és szerintem sokkal jobb minthogy nézzük a pattanásos pofáját.
2010. nov. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem "kell". Szerintem ez reflexes dolog. Én automatikusan becsukom a szemem, és olyankor azt érzem, hogy csak MI ketten vagyunk, együtt, boldogan, senki nem lát és nem hall bennünket és mienk a világ. 20/L
2010. nov. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert másképpen kellemetlen és szédülök is.
2010. nov. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Oké :)

Akkor kicsit módosítok rajta.

Miért szokták csókolózáskor behunyni a szemüket az emberek?

Remélem így nem félreérthető. :)

2010. nov. 7. 22:08
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobb érzés csukva, legalábbis nekem :)

Nem véletlen mondják hogy ettől érzékibb lesz, hiszen csukott szemmel kiélesednek a további érzékeid :)

2010. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
Aludni szeretne, valószínű este nem pihente ki magát és nyáladzik gondolja.. hát alvás közbe is szokott.. no hát aludjunk mi is sziasztok =)
2010. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nyitva van a szemed, nem is olyan varázslatos a pillanat. :)

15/L

2010. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a 2. kérdésed is megválaszolták :)
2010. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
volt amikor mindketten egyszerre nyitottuk ki kicsit a szemünket... tök jo volt olyan közelről egymásra nézni utána jó darabig szakadtunk a röhögéstől :D 23/f
2010. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!