Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, hogy már csókolózáskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy már csókolózáskor felizgul a barátom. Hogy oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt, még nem volt szex, csak közel járunk hozzá olykor-olykor. Azt mondta, várni fog rám, ameddig akarom. Az zavar engem, hogy elkezdünk csókolózni, kb. 10 másodperc után már elkezd szaporán lélegezni, intenzívebben simogatni...Én viszont szeretném élvezni "csak" a szerelmet, a nemi vágyakozás nélkül. Nagyon jó volt eleinte csókolózni vele, és jól is esik, érzelmileg sokat ad nekem, de így...

Már nem is olyan szívesen teszem, mert érzem rajta...

De nem akarom megbántani, nem is tudom, szóljak-e egyáltalán.

Egyébként jó a kapcsolatunk, mindent meg tudunk beszélni, a szexről is szoktunk. Kérte is, hogy ha valami gondom lenne vele, mondjam el neki.

Csak nem akarom bántani, így is szerintem rosszul esik neki, hogy sokszor leállítom...Ő olyankor abba is hagyja, megért.

Ha van félreértés, rendesen megbeszéljük, vannak közös programok, figyelünk egymásra, kedves velem, becézgessük egymást...

A haverjai előtt is ugyanolyan kedves velem, mint mikor ketten vagyunk.

Mégis elbizonytalanodtam...rosszul esik...olyan, mintha nem is szeretne, hogy ezt váltom ki belőle a csókkal, hogy felizgul...nem hogy az járna a fejében, hogy mennyire szeret és milyen szép pillanat...

Szerintetek szeret engem? És hogy oldjam meg ezt a dolgot?

19/l


2010. dec. 4. 16:19
1 2 3 4 5 6
 1/58 Funktasztikus ***** válasza:
83%
ezt sehogy nem lehet megoldani örüjj inkább hogy felizgul és áll a zászló:)mert az azt jelenti hogy vonzódik hozzás és nem inpotens:)férfiak nagy részének bizony amiikor csókolóznak áll:D
2010. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
79%
Gondolkodj már egy kicsit. Inkább örülnél, hogy rád izgul egyből. Lehet szűz és ilyenkor még nehezen irányítja magát.
2010. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
És akkor szerinted ez nem azt jelenti, hogy nem szeret igazán? Attól félek a szexuális vonzódás erősebb, mint a szerelem...pedig nem lenne okom panaszra:(
2010. dec. 4. 16:24
 4/58 A kérdező kommentje:
Igen, szűz még ő is és én is. :)
2010. dec. 4. 16:24
 5/58 anonim ***** válasza:
100%

ennyi szép és jo dolog után már tényleg nem értelek:(

szegény srác kiteszi érted a lelkét és te oylan dologért hibáztatod amiröl nem is tehet...

2010. dec. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 Funktasztikus ***** válasza:
79%
dehoyg ekora baromságot ne beszéjj be magadnak még ugyan hogy szeret...és kiván
2010. dec. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
100%
"olyan, mintha nem is szeretne, hogy ezt váltom ki belőle a csókkal, hogy felizgul" jah sztem se szeret, ha nem állna fel neki, meg b*szni se tudna, meg valóságos se lenne, hanem inkább olyan lenne mint robert pattinson az lenne a jó mi? pfff
2010. dec. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 Funktasztikus ***** válasza:
79%
de ha igy folytatod szegény sráccal.....figy ne kinozzad ilyen alapdologért
2010. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
71%

A csókolózással a nemi vágy összhangban van...

Az a baj, hogy Te csak 19 évesen jutottál el odáig, hogy próbálgasd a csókolózás "ízét"...14-16 éves korig még a fiúknak sem mindig áll fel egy kis csókolózásra...Mert ők is csak csókolózásnak tartják...Egy 19 éves és idősebb fiú esetében a csókolózásnak már sokkal nagyobb szexuális jelentősége van...A nemi aktus megkezdése csókolózással kezdődik...

Ideje lenne, ha egy kicsit rágyorsítanál és legalább a pettingig eljutnátok...Nem muszáj rögtön lefeküdni vele...

Amúgy meg, ha megkért rá téged, hogy amennyiben bármilyen problémád van beszéld meg vele, akkor miért nem beszéled meg vele?! Főleg, ha megértő?!

2010. dec. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk kb 1 mp alatt feltudnak izgulni ez nem kéne zavaró legyen nem tudja irányítani. Ha rád izgul az csak még jobban bizonyítja hogy szeret.
2010. dec. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!