Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, hogy már csókolózáskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy már csókolózáskor felizgul a barátom. Hogy oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt, még nem volt szex, csak közel járunk hozzá olykor-olykor. Azt mondta, várni fog rám, ameddig akarom. Az zavar engem, hogy elkezdünk csókolózni, kb. 10 másodperc után már elkezd szaporán lélegezni, intenzívebben simogatni...Én viszont szeretném élvezni "csak" a szerelmet, a nemi vágyakozás nélkül. Nagyon jó volt eleinte csókolózni vele, és jól is esik, érzelmileg sokat ad nekem, de így...

Már nem is olyan szívesen teszem, mert érzem rajta...

De nem akarom megbántani, nem is tudom, szóljak-e egyáltalán.

Egyébként jó a kapcsolatunk, mindent meg tudunk beszélni, a szexről is szoktunk. Kérte is, hogy ha valami gondom lenne vele, mondjam el neki.

Csak nem akarom bántani, így is szerintem rosszul esik neki, hogy sokszor leállítom...Ő olyankor abba is hagyja, megért.

Ha van félreértés, rendesen megbeszéljük, vannak közös programok, figyelünk egymásra, kedves velem, becézgessük egymást...

A haverjai előtt is ugyanolyan kedves velem, mint mikor ketten vagyunk.

Mégis elbizonytalanodtam...rosszul esik...olyan, mintha nem is szeretne, hogy ezt váltom ki belőle a csókkal, hogy felizgul...nem hogy az járna a fejében, hogy mennyire szeret és milyen szép pillanat...

Szerintetek szeret engem? És hogy oldjam meg ezt a dolgot?

19/l


2010. dec. 4. 16:19
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne gáz, ha nem gerjedne rád...Akkor kellene azon gondolkodnod, hogy valami nincs rendben a kapcsolatotokban...
2010. dec. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
100%
"És akkor szerinted ez nem azt jelenti, hogy nem szeret igazán? "---> háát ne haragudj meg de neked még egy kicsit "nőni" kell.
2010. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
24%
Ilyen idősen még akkor is toltam a barinőmet hátulról, miközben ő angolt tanult az ágyon hasalva...
2010. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, ahogyan leírtad egy rizka rendes srác lehet. Plussz ha azt mondta amúgyis, hogy megvár akkor emellett az apróság mellett igazán felül lehet emelkedni. Ha van egy normális kapcsolatod örülj neki mert ez sokaknak max csak álom és ne gyárts feleslegesen problémákat.
2010. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 A kérdező kommentje:

Utolsó! Ő is ezt mondta, mikor mondtam neki...hogy nagyon tetszem neki és szeret, és ezért...

Értelek titeket, és köszönöm hogy elmondjátok a véleményeteket.

Annyi a lényeg, hogy én tényleg szeretném úgy a csókolózást, hogy csak a felém irányuló szerelmet érezzem..kicsit a vágy nélkül. Szűz vagyok még, csak szépen lassan haaldunk..de de nekem erre szükségem lenne:(

De megbántani nem akarom semmiképp.

2010. dec. 4. 16:33
 16/58 anonim ***** válasza:
100%
te most akkor járni akarsz ezzel a sráccal vagy nincsenek barátaid és inkább csókolózol vkivel, csakhogy legyen kivel beszélgetned?
2010. dec. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:

Köszönöm, azt hiszem, meggyőztetek!

Tudjátok, ő az első komoly párkapcsolatom, mert előtte akik lettek volna csak azt akarták..ezért van bennem ez a nagy távolságtartás sajnos.

Igen, nagyon tisztelem, ilyen rendes fiúval még nem is találkoztam:)

2010. dec. 4. 16:34
 18/58 Funktasztikus ***** válasza:
95%
drága kérdezö:a szerelem FIZIKAI ÉS BIOLOGIAI vonzódással jár!
2010. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj meg de neked nem valo pasi! ilyen felfogás mellett...istenem

babázzál még egy kicsit meg tanulj az élet "egyetemén".

2010. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
83%

én megértelek. nekem volt egy barátom, aki hasonlóan hamar beindult, és ha 3 percig csókolóztunk, akkor utána eldurrant...sietett ki a vécére kitakarítani, vagy ha sikerült még időben elkapnia, akkor befogta..ez nekem tök undorító volt, pedig szerettem, és vonzódtam hozzá, de azért gondolj bele h csókolóztok, és egyszer csak azt veszed észre, h hüvelykujjal befogja a nemi szervét(nadrágon keresztül) és kisiet..

én is szerettem volna ha kicsit gyengédebb, és nem folyton ezen jár az esze, bár sztem a barátod más

2010. dec. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!