Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a szerelemtől?

Figyelt kérdés
Mindig vágyom egy kapcsolatra, de valahogy sehogy sem jön össze. Eddig mindig a másikat hibáztattam, most pedig rájöttem, hogy Velem van a baj. Nem is kicsit. Ha van egy fiú, akit szeretek/tetszik, akkor amíg barátok vagyunk, kiugrik a szívem a helyéről mikor megölel, hozzámér, de ahogy arról van szó, hogy ő ezt azért csinálja, mert szeret, akkor már kényelmetlen és kellemetlen az egész helyzet, akármenyire is szerete. Elérem, hogy teljesen oda legyen értem, aztán mikor végre akar, akkor elengedem. Miért van ez? Ha nem szól hozzám, nem néz rám, akkor megőrülök, hogy úristen mit csináltam, ha pedig egész nap velem van, és udvarol, akkor egyszerűen nem tudom máshogy fogalmazni, kényelmetlenül érzem magam. Amíg nem az enyém, addig flörtölgetek, nevetek, jól elvagyunk, amikor az enyém lehetne, akkor a szemébe se tudok belenézni és ellököm magamtól. Félek? Mit csináljak? Így sosem lesz kapcsolatom!!
2010. dec. 4. 14:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia...en is igy voltam vele...nefelj,nincs veled semmi baj....volt mar hosszabb kapcsolatod?

ha nem ez azert van,mert meg nem vagy felkeszulve!beleszeretsz egy fiuba,es mikor megkapod,akkor mar ugy erzed,hogy te ezt nem is annyira akarod....szoval ne felj,eljod majd a te idod is:)

2010. dec. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szerintem egy időre cserélnünk kéne! :-)Nálam pont fordítva van, én ezért vagyok szerencsétlen a párkapcsolatok terén. Amíg valaki nem tetszik, vagy haver, vagy nem fog meg igazán, addig baromi laza és jófej tudok lenni, és ezt szokták szeretni. De amint valaki már komolyan tetszeni kezd, pláne ha fontossá válik... na akkor kész. Akkor leblokkolok, bezárkózom, rettegek és nekem akkor kezd el baromira kalapálni a szívem, és nem tudok előtte önmagam lenni. Ezért mindig olyanok esnek belém (a laza énembe) akik egyáltalán nem érdekelnek, persze a számomra fontosabbakat meg elijesztem :-(((( Én sem tudom a megoldást, én nem akarok ilyen lenni, de így működöm. Ez így nagyon gáz!
2012. febr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ismeros!hát ja nekem is ezért ért véget a kapcsolatom a csajjal!:(Figyelmeztetésként csak annyit kislány:nekunk pasiknak is vannak érzéseink,tudunk szeretni,kuzdeni,szenvedni!ne játsz a tuzzel mert végzetes is lehet!
2014. jan. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!