Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a szerelemtől?

Figyelt kérdés
Mindig vágyom egy kapcsolatra, de valahogy sehogy sem jön össze. Eddig mindig a másikat hibáztattam, most pedig rájöttem, hogy Velem van a baj. Nem is kicsit. Ha van egy fiú, akit szeretek/tetszik, akkor amíg barátok vagyunk, kiugrik a szívem a helyéről mikor megölel, hozzámér, de ahogy arról van szó, hogy ő ezt azért csinálja, mert szeret, akkor már kényelmetlen és kellemetlen az egész helyzet, akármenyire is szerete. Elérem, hogy teljesen oda legyen értem, aztán mikor végre akar, akkor elengedem. Miért van ez? Ha nem szól hozzám, nem néz rám, akkor megőrülök, hogy úristen mit csináltam, ha pedig egész nap velem van, és udvarol, akkor egyszerűen nem tudom máshogy fogalmazni, kényelmetlenül érzem magam. Amíg nem az enyém, addig flörtölgetek, nevetek, jól elvagyunk, amikor az enyém lehetne, akkor a szemébe se tudok belenézni és ellököm magamtól. Félek? Mit csináljak? Így sosem lesz kapcsolatom!!
2010. dec. 4. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
csak egy átlagos fiatal csaj vagy.
2010. dec. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az átlagos fiatal csajok gond nélkül összejönnek a fiúkkal.
2010. dec. 4. 14:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

ez nem félelem szerintem. én félek a szerelemtől. de nem is bolondítom magamba az embereket, emrt ahogy észreveszem magamon hogy tetszik valaki eltávolodom tőle és esélyt sem adok neki hogy megismerjen sajnos.

te nem félsz. benned túl nagy a vadászösztön, és egy bizonyos szintig ez jó neked, hiszenláotd hogy kellessz nekik, de nem birod elviselni azt a fajta kötöttséget hogy felelősséggel tartozz értük. nem akardo magad odaadni nekik, de azt akarod hogy akarjanak.

2010. dec. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

akkor meg hülye vagy.


most így jobb?

2010. dec. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
volt, hogy nagyon szerettem valakit, ezerszer elképzeltem, hogy ha találkozunk mit csinálhatnánk, ha meg ott a lehetőség, akkor eltaszítom. hát, lehet hogy hülye vagyok. :D
2010. dec. 4. 14:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Az van, hogy még nem akarod leköti amgad.
2010. dec. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
jajj :D akkor elég hosszan kellet volna leírnom, mert ezek szerint félreértetek. én igenis le szeretném kötni magam, nagyon szerelmes típus vagyok, és ezért végképp nem értem a dolgokat. szeretem, alig várom, hogy öszejöjjünk, és mikor megadatik, akkor elszalasztom, de még mindig ugyanúgy szeretem az illetőt. nem merek mások szemébe nézni.
2010. dec. 4. 14:39
 8/13 anonim ***** válasza:

kedves kérdező,ugyan így vagyok én is..:)tökre megértelek..:)

19/L

2010. dec. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
és te jutottál valamire? :D
2010. dec. 5. 19:58
 10/13 anonim ***** válasza:
áá.. volt egy fiú, találkozgattunk uhh csak rá gondoltam h milyen jó is lesz vele.. aztán..összejöttünk..de ezt vmiért nem érzem xd :D
2010. dec. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!