Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félek ennyire a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ennyire a szerelemtől?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes lettem egy fiúba, ez kölcsönös érzés. Másfél év alatt sikerült erre a szintre eljutnom. Most együtt vagyunk, de kezdek félni. Szinte minden titkát ismerem elmondta, hogy meg tudtam változtatni a nőkről alkotott gondolatmenetét, hogy nekem mondta először, hogy szeretlek. Tényleg nagyon szeretem.:( De mint minden kapcsolatomnál eddig bennem van ez a "menekülési kényszer" , hogy muszáj még most kilépnem ebből akár mennyire fáj is, mert ha később teszem az még rosszabb lesz. Ez azóta van így, hogy a legelső kapcsolatomnak úgy kellett véget érnie bizonyos okok miatt, hogy mindketten szerelmesek voltunk egymásba. Gondolom ez miatt lépek le idő előtt. Mit tegyek?:S Őt nem szeretném elveszíteni, de ezektől a gondolatoktól nem tudok megszabadulni.
2011. okt. 8. 01:48
 1/3 *Glissade* válasza:

Szia!


Baromi nehéz ezektől a gondolatoktól megszabadúlni, hiába is próbálod, akkor is...

Pedig ha jobban bele gondolnál, akkor ennél jobb nem is lehetne.

Van melleted egy fiú akivel szeretitek egymást, nem írtad, hogy bármi gond lenne vele, ezért feltételezem, hogy minden tetszik neked a fiúban és jól érzitek magatokat együtt.

Ami egy csodás dolog. Hidd el szerencsés vagy. Most nagyon sokan írígyelnek téged.

Tudom, hogy ez nem vigasztal, mert ott a de...

Viszont ha szakítanátok az sem lenne jó neked, mert akkor meg hiányozna a fiú.

Szerintem idővel majd el múlik a félelmed, csak próbálj meg lazítani és élvezni a mostot.

Ezt gondolom már mind tudod, így nem mondtam semmi újat, valószinűleg nem is lehet semmilyen tanácsot adni ebben a helyzetben.

Ezt a csatát magaddal kell megvívnod.


Nem lehetne azt, hogy mind ezt elmondod a fiúnak? Ha annyira jó viszonyotok biztos vagyok benne, hogy nem fog kiröhögni.

És megsértődni sem, ha úgy tálalod be neki a dolgot, hogy vele nincs semmi gond.

Szerintem ő tudna neked segíteni, ha nem lesz belőle félre értés és teljes mértékben megért téged.

2011. okt. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te nem a szerelemtől félsz,hanem a szakítástól!

Ezzel szembe kell nézni,mert ha folyton elszaladsz,lemaradsz az élet legcsodálatosabb dolgáról.

Fogadd el,hogy semmi nem tart örökké és nem végleges,ebben rejlik az élet szépsége.Képzeld el ha minden bizonyos lenne az életben,mindent előre tudnál,hogy mi mikor és hogyan fog történni...

Hol lenne akkor az izgalom,hol lennének a csodák,hol lennének az élet szépségei.A bizonyosság megölné mindezt,az élet ilyen igy kell elfogadni.

2011. okt. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyetértek az előző válaszolóval,te tényleg a szakitástól félsz. De ez nem normális hogy azért szakitasz mert félsz hogy majd ha véletlenül szakitotok ne fájjon. Ez nem igy megy. Legyetek boldogok s ha érzed hogy nem működik vagy megcsal csak akkor hagyd ott
2011. okt. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!