Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félek a szerelemtől?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a szerelemtől? Egyáltalán normális ez?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát azért ezt bővebben is kifejthetted volna.. Nem mindegy mi van a háttérben.. önértékelési probléma, vagy félsz attól, hogy csalódni fogsz, vagy csak egyszerűen félsz... Nem mind1. Hány éves vagy?? Volt már kapcsolatod? Vertek már át?? Nagyon sok oka lehet ennek.
2011. júl. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, komoly kapcsolatom még nem volt. Nem tudom miért de félek tőle.
2011. júl. 31. 14:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor több mint valószínű, hogy azért mert még nem élted át és tapasztalatlan vagy ezen a téren :) Majd ha " túl leszel " az elsőn, és utána is félni fogsz akkor kérj tanácsot :) Addig meg ne aggódj, ez természetes.
2011. júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"félek a szerelemtől" - ez olllyan kis cukki!
2011. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne félj tőle,csodálatos dolog!Persze abban az esetben ha szerelmes vagy és viszont szeretnek.Ha szerelmes vagy és nincs viszonzás akkor az gyötrelem. :)
2011. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egy kedves, normális, értelmes lány vagy akkor teljesen normális, hogy félsz tőle.
2011. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"nem a szerelemtől félek, hanem attól, hogy elmúlik" :/


amúgy szerintem normális, hogy félsz.. de ennek sok oka lehet. De ez változni fog, csak a megfelelő embert kell kivárnod. ;)

2011. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!