Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akar venni a pasim! (? )

Figyelt kérdés

Jól keresek, de sok munkával, így a párom felajánlotta, hogy biztosítja számomra azt, amit eddig én magamnak, csak legyek vele mindig.

Nagyon szeretem, de irtózom attól, hogy ennyire függjek tőle és kitartott nő legyek.

Nem akarom megbántani, de ez akkora ellentét, amit nem lehet sérülés nélkül megoldani.

Írhatna valaki, aki volt hasonló helyzetben.


2010. dec. 1. 16:58
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
A kérdőjelet odatettem zárójelben
2010. dec. 1. 22:46
 32/40 anonim ***** válasza:

Eközben a "politikai rovatban" is kiakasztottam a társaságot. Feltettem kérdésnek, azt, hogy: "A FIDESZ mindenhová kiterjeszetette már a diktatúrát?" Alá pedig beírtam, hogy "Mert narancs riasztás van az egész országban".

Nem értik a viccet ezek a baltaarcúak...

2010. dec. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

Ez az, amit magyaráztam az értetlenkedőknek. Bele tudja élni magát az ember egy ilyen helyzetbe, amennyiben őszinte és fogékony.

Nedves nem voltam, csak egy kis dobogás volt :)

És annyira elment az eszem 3 óra gyak.kérd. után, hogy gyorsan megnéztem az emailjeimet :)

2010. dec. 1. 22:51
 34/40 anonim ***** válasza:

Annyira kár, hogy nem láttam. Nekem is vettek már le kérdést.

Pedig örültem volna. Néha jól esik nekem, amikor megnevettek valakit, és jönnek vissza a mosolyok. Ha az ember rosszkedvű, legjobb dolog megnevettetni másokat. Nekem ez bejön. Igazán komoly kérdésekbe, vagy amihez nem értek, abba nem szólok bele, de néhány kérdésből jól lehet viccet faragni.

2010. dec. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

Szerintem ez az oldal lényege. Hogy jól érezd magad.

Ritka itt a jó kérdés, a többségen kacagok.

2010. dec. 1. 23:00
 36/40 anonim ***** válasza:

Valóban sokan félreismerik a nőket, még "megvenni is megpróbál".

Az érdekes az, hogy van egy férfi, aki el akar tartani, aki nem szegény ember, és te szimpatikusnak találsz egy ismeretlen valakit, pusztán valami különös okból, hiszen semmit sem tudsz rólam, pedig én valójában olyan szegény vagyok, hogy a közmondásból a templom egere, nálunk lakik a hűtőszekrényben.

Gondoltam, ha már nincsen benne semmi, legalább kiadom albérletbe.

2010. dec. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Szerintem egyfajta előnye van annak, hogy itt úgy beszélhetsz, hogy semmit sem tudsz a másik emberről. Kénytelen vagy ezért a külsőt mellőzve, pusztán az intellektusra hagyatkozni.

Mert a stílus az viszont "átjön". A "kép" pedig anélkül keveset árul el valaki lényének a valódi arcáról.

2010. dec. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy.Nagyon őszinték vagyunk a párommal és mind a ketten átéljük munka során (én sokszor, mert sokat dolgozom, ő pedig heti 3 órát, az alatt annyiszor nem, de pótolja a shopping közben, amíg dolgozom), hogy valaki megérint, létrejön egy kis szikra, amit lehet, hogy csak beleképzelünk, lehet, hogy ott van a másik oldalon is. Miniszerelemnek hívjuk. És a lényeg, hogy hagyjuk egymásnak megélni. Ez nem azt jelenti, hogy megcsalom, csak beismerem, hogy mást is észreveszek.
2010. dec. 1. 23:11
 39/40 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy ma nagyon átjöttél és nem csak itt, mert sok helyen botlottam a kommenteidbe, azért leptelek meg
2010. dec. 1. 23:13
 40/40 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, hogy ennek a szabadságnak a megélése az egyik titka lehet a hosszabb kapcsolatoknak. Hogy hagyni kell élni a másik embert. A másik titka pedig az, hogy nem visszaélni az adott szabadsággal.

Mostanában itthon dolgozgatok, ezért van időm a gép elé ülni. Hamarosan ha minden igaz, el tudok helyezkedni, és akkor kevesebbet fogom itt vidítani az embereket.

Van valami érdekes ebben a beszélgetésben. Talán az, hogy semmit sem tuunk egymásról, csak annyit, hog az ellenkező nemhez tartozunk.

Hamarosan lepihenek, de ha nem gond írok neked privát, hogy esetleg majd felvehessük a beszélgetés fonalát később.

Ha gondolod...

2010. dec. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!