Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akar venni a pasim! (? )

Figyelt kérdés

Jól keresek, de sok munkával, így a párom felajánlotta, hogy biztosítja számomra azt, amit eddig én magamnak, csak legyek vele mindig.

Nagyon szeretem, de irtózom attól, hogy ennyire függjek tőle és kitartott nő legyek.

Nem akarom megbántani, de ez akkora ellentét, amit nem lehet sérülés nélkül megoldani.

Írhatna valaki, aki volt hasonló helyzetben.


2010. dec. 1. 16:58
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Ez kissé bonyolult, és "babonából" sem szívesen mondanám most el, majd esetleg ha sikerül.

Annyit elárulok, hogy egyrészt "iparművészeti vonalon" vagyok.

Más részben talán a hadsereg kötelékében próbálok most egy polgári alkalmazotti helyet.

Ez a kettő dolog ha sikerülne, akkor továbblépnék, mert tavasszal lenne egy új szakmám is.

2010. dec. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
sztem bukósisakot fog gyártani :D:D
2010. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Ez 10 pontos volt!
2010. dec. 1. 18:32
 14/40 anonim ***** válasza:

Nem jártok messze az igazságtól. Onnan a nevem, hogy régi sisakok másolataival foglalkoztam (paintball, airsoft)Eredetieket restauráltam is.

Valóban 10 pontos volt... :-)

2010. dec. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
.DDDD
2010. dec. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Nem is bánom, hogy offoltunk és nem segítetek megoldani a problémám, annyira élvezem :)
2010. dec. 1. 18:42
 17/40 A kérdező kommentje:
És Helmet a mai kedvencem, mert megkért egy pattanásos fenekű lányt, hogy tegye fel a képet az említett testrészről :-)
2010. dec. 1. 18:46
 18/40 anonim ***** válasza:
Tényleg ne függj másoktól, ha nem muszáj.
2010. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

Csak azért kértem meg, hogy szakszerű véleményt tudjunk adni. Nem lehet ugye komolytalan módon megnyilatkozni oly kérdésekben, amelyekkel hozzánk az életbevágó problémákkal küzdő embertársaink kétségbeesetten fordulnak.

Beéláthatatlan következményei lehetnének egy műhibának.

2010. dec. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Az vesse rám az első követ, aki vaktában nyilatkozni mert volna...
2010. dec. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!