Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akar venni a pasim! (? )

Figyelt kérdés

Jól keresek, de sok munkával, így a párom felajánlotta, hogy biztosítja számomra azt, amit eddig én magamnak, csak legyek vele mindig.

Nagyon szeretem, de irtózom attól, hogy ennyire függjek tőle és kitartott nő legyek.

Nem akarom megbántani, de ez akkora ellentét, amit nem lehet sérülés nélkül megoldani.

Írhatna valaki, aki volt hasonló helyzetben.


2010. dec. 1. 16:58
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Háttőizé.

Ez kedves, de ne kerülj kiszolgáltatott helyzetbe. Udvariasan utasítsd vissza.

2010. dec. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Köszi Helmet, legutóbb a 2500 Ft/órát nyomattad :-)
2010. dec. 1. 17:05
 3/40 anonim válasza:

Szerintem semmiképp se engedd meg Neki. Mert ha ne adj Isten, történik egy olyan dolog, ami miatt szakítanátok, és mondjuk épp Te szakítasz Vele, akkor jöhet azzal, hogy egy csomó pénzt adott és ez a hála...

Ülj le Vele beszélni, és mondd el Neki, hogy ezt nem szeretnéd. Jól gondold meg mit mondasz Neki, mert csak egy szó, és azzal már udvarias "köszönöm nem"-ből, egy rohadt nagy veszekedés lenne, hogy milyen szívtelen vagy.

Sok sikert hozzá :) És csak okosan!

2010. dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyen kompromisszum. Keresel olyan állást, ahol nem olyan sok a munka, de talán nem fizet jól, és akkor többet lehettek együtt. Ami így anyagiakban hiányozna, azt akkor pótolja ki, ha annyira szeretné. Így Te sem leszel kitartott.
2010. dec. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
A problémám, hogy csak ennyiből tudok kijönni, ha megtehetném, hogy kevesebbet keresek, talán megjátszanék egy állásváltást, de így...
2010. dec. 1. 17:36
 6/40 anonim ***** válasza:
de hát épp azt mondom, hogy ami hiányozna ahhoz, hogy megélj, azt fizetné a barátod.
2010. dec. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
0%
Ez a tanács "promocio" volt. A komolyabb tanácsadás természetesen 2500/h
2010. dec. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Ti el mernétek engedni egy jó állást a mai világban?
2010. dec. 1. 18:04
 9/40 anonim ***** válasza:
Nem. Én például lehet, hogy holnap szerzek egyet. Nem engedném el.
2010. dec. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Sok sikert Helmet! Mivel foglalkozol?
2010. dec. 1. 18:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!