Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akar venni a pasim! (? )

Figyelt kérdés

Jól keresek, de sok munkával, így a párom felajánlotta, hogy biztosítja számomra azt, amit eddig én magamnak, csak legyek vele mindig.

Nagyon szeretem, de irtózom attól, hogy ennyire függjek tőle és kitartott nő legyek.

Nem akarom megbántani, de ez akkora ellentét, amit nem lehet sérülés nélkül megoldani.

Írhatna valaki, aki volt hasonló helyzetben.


2010. dec. 1. 16:58
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Amúgy én javasoltam, hogy ne legyél "kitartott nő". Nekem sohasem voltak szimpatikusak, azok a lányok, akik a "kitartásra hagyatkoztak, és azok a fiúk akik "Kitartás!"-sal köszöntek.
2010. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

Nekem se szimpi a kitartás. Az elején tetszett neki a dolog, hogy én vagyok az első nője, akinek nem ő nyitott számlát és nem ő pakolja rá a pénzt, de most már zavarja, hogy ennek ára van (időben).

A popsis lány remélem megoldotta élete nagy dilemmáját :)

2010. dec. 1. 21:03
 23/40 anonim ***** válasza:

Azt is szokták mondani, hogy ha adnak fogadd el, ha ütnek szaladj el.

Nem szégyen senkit megfosztani az adás örömétől, mert "adni öröm".

Csak ne kerülj olyan kiszolgáltatott helyzetbe, amiből csak rosszul jöhetsz ki. Valahogyan biztosítsd be magad. Hadd adjon, ha van neki miből. Én nem tudom hogy ez így "helyes"-e, de nem is dolgom. Azért valahogyan csak tartsd oda a kalapodat, hogyha önti a pénzt.

Maximum ne költsd el, hanem tartalékolj magadnak egy teljesen külön számlán, amihez csak te férhesz hozzá.

Csak okosan, tudod...

2010. dec. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

Helmet!

Láttad a kérdésem, amit eltávolítottak?

2010. dec. 1. 22:06
 25/40 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy láttam volna.

Tudod az a legrosszabb a cenzúrában, hogy -----,----,----,

Szerintem ha úgy érzik, hogy nem tartozik a "publikumra", akkor küldjed el nekem privát.

Most már külön érdekel, hogy mi volt az.

2010. dec. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Ígérem igyekszem majd őszintém, és pártatlanul válaszolni...
2010. dec. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

Nem vetted észre? Egy órán át lehetett olvasni: Megkívántam Helmetet!

Magyarázatként leírtam, hogy kedvenc vagy és az így okozott mosollyal meghálálom mai válaszaidat.

Volt, akinek tetszett, volt, aki nem értette, annak elmagyaráztam.

Ekkor jött Sonata90, moderátorokkal fenyegetett, válaszoltam, hogy várom őket is. Erre elkezdték lepontozni Sonatat az emberek, pár fanod pedig még csatlakozott.

2010. dec. 1. 22:28
 28/40 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon kedves tőled, ha ez tényleg így kint volt, kár hogy nem láttam. Hatalmas poén lett volna, ha rákaptam volna a témára.

Nem is tudtam, hogy van "rajongótáborom"

Lehet, hogy ki fogom adni végül a "Helmet összes"-t is.

De kár, hogy nem láttam, pedig hogy örültem volna (így csak most örülök) annak, hogy sikerült megnevettetnem az embereket, és azt, aki nem érti a tréfát, azt kipontozták. Nagyonjó.

Ez sokkal jobb, mit egy seggberúgás :-)

2010. dec. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

Tényleg sajnálom, hogy nem vetted észre, jó volt ott a hangulat.

Én azt hittem, Sonata viccel, még csitítottam is a "tömeget", de hiába. Megérdemelte.

2010. dec. 1. 22:41
 30/40 anonim ***** válasza:

Érekes, hogy kint maradhatott, mert ha nincsen a mondatban kérdőjel, akkor elvileg nem engedi a rendszer, de ez egy nedves, pozitív kezdeméyezés.

Majd jól rádírok privát, és aztán még ha képet is küldök, akkor aztán megtudod, hogy kivel viccelsz. Vagyis ki viccel veled.

2010. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!