Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! Még kinek van ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Még kinek van ilyen barátja? és mitől lehet ilyen valaki?

Figyelt kérdés

A barátommal már 16 hónapja vagyunk együdt.

Gazdagok, de mostanába csak nyafogott hogy nincs pénz meg ilyesmi, de ez mellett nagy dolgokat akar..

de most meg tele lesz pénzel...

Akar egy 5000Ft-os bőrkesztyűt, akar egy 12000Ft-os bőrkabátot és persze drága könyveket (Alkonyat, Elveszett jelkép, meg mégegy).....

meg persze egyszer majd xboxot.


Hírtelen mitől lesz ilyen vagy mitől lett?

Nálatok volt már ilyen?


És még ő azt mondta nekem meg amugyis hogy ő utálja a plázapic$ák@t , dehát lassan ő is egy plázakö€$ög lesz...


Mit tegyek egy ilyennel??


Mindenről lemond, úgy volt hogy vesz nekem eljegyzési gyűrűt karácsonyra meg a szüleinek is, meg majd nyáron nyaralni is fogunk menni meg ilyesmi...most meg hírtelen csak ő magának mindent...


2010. dec. 1. 15:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Nem értem miért lenne gáz az xbox vagy a ps? És miért van az hogy valamiért csak lányok szerint gáz? Szerintem meg a bugyuta női magazinok eszméletlenül gázak, és inkább végigtekkenezem a napot minthogy tűsarkú cipőket nézegessek,vagy pletykalapokat olvassak, vagy barátok köztöt nézzek. Mindenkinek kell a kikapcsolódás, semmivel se gázabb psezni vagy xboxozni, mint megasztárt vagy jóban rosszbant bámulni.


22/L

2010. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

ne beszéljünk már a játszásról meg az alkonyatos dolgokról...


csak megdöbbentő hogy a barátom hírtelen ilyen lett hogy kap sok pénzt a szüleitől és mind magára költi

azt a többezer forintot.....


na mindegy

2010. dec. 1. 17:03
 23/30 A kérdező kommentje:

de az isa rossz mert én kidobni se tudnám őt mertt akkor meg nem hagyna békén


volt olyan hogy szakítottam vele 3 hétre addig nem beszéltünk meg semmi nem volt, de ő mindig küldött üzenetet meg hívogatott...

2010. dec. 1. 17:07
 24/30 anonim ***** válasza:
hát van aki még 40 évesen is játszik, uh. 17 éves fiúnál ez nem gáz.......de baszzus 17 évesen még jó hogy nem akar eljegyezni...
2010. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

najó látom mindenki leragadt ennél a játszás témánál



ennyi

nem kell több válasz

2010. dec. 1. 17:19
 26/30 anonim ***** válasza:

láthatta a pasid ak iírást, mivel a párom sincs fenn az oldalon, és nem tudja a jelszavam, de gépen el van mentve a jelszó, és a google chrome on ezt az oldalt néztem utonjára, és belépett, aztán látta a regisztrált tag (ém) saját kérdéseit, így tudta h én kérdeztem őket


simán belenézhetett ha a te gépeden nézte


viszont az is lehet, hogy valaki csak szórakozik veled, hogy azt hidd a pasid volt


amúgy ap árom 24, a volt párom 33 és mindketten játszanak, ez nem olyan ám mint a barbi baba hogy 10 éves kor fölött már ciki


vannak elég komoly játékok is, stratégiai vagy küldetéses pl

a kártyajáték is komoly, vagy a sakk


és ha te nem fogadod el őt ilyennek mailyen, akkor mért nem hagyod el? biztos érezteted vele h nem fogadod el őt,


meg lehet azt hiszi pénz éhes vagy és csak ki akarod használni, ezért tesztel téged

2010. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Kérdező.

Nem jogos a panaszod. oké? Az ő pénze, és arra költi amire akarja. Milyen jogon várod el hogy rád költse? Régen nem volt ilyen? Akkor ezek szerint régen rád költötte? Akkor meg pláne maradj csöndben, végre hagy vehesse meg magának azt a pár dolgot amire vágyik. Nem a férjed, és nem a családi kasszából veszi el a pénzt, és nem a gyerekeitek elől, vagy mit tudom én. Jaj szegény pici lányt nem viszik el nyaralni, te szegény. Ha annyira nyaralni akarsz menni, gyűjts pénzt, menj el diákmunkára, és kérdezd meg hogy egyáltalán neki van-e kedve.


Ez a válasz megfelel?

2010. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
tváájlááájt boy : D
2010. dec. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Vészjelzés... én meggondolnám az eljegyzést a helyedben.
2010. dec. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

persze hogy magára költi..hát az övé...

Mér kire költse ha nem magára??Rád mi??gondolom erről van szó..-.-

2010. dec. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!