Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! Még kinek van ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Még kinek van ilyen barátja? és mitől lehet ilyen valaki?

Figyelt kérdés

A barátommal már 16 hónapja vagyunk együdt.

Gazdagok, de mostanába csak nyafogott hogy nincs pénz meg ilyesmi, de ez mellett nagy dolgokat akar..

de most meg tele lesz pénzel...

Akar egy 5000Ft-os bőrkesztyűt, akar egy 12000Ft-os bőrkabátot és persze drága könyveket (Alkonyat, Elveszett jelkép, meg mégegy).....

meg persze egyszer majd xboxot.


Hírtelen mitől lesz ilyen vagy mitől lett?

Nálatok volt már ilyen?


És még ő azt mondta nekem meg amugyis hogy ő utálja a plázapic$ák@t , dehát lassan ő is egy plázakö€$ög lesz...


Mit tegyek egy ilyennel??


Mindenről lemond, úgy volt hogy vesz nekem eljegyzési gyűrűt karácsonyra meg a szüleinek is, meg majd nyáron nyaralni is fogunk menni meg ilyesmi...most meg hírtelen csak ő magának mindent...


2010. dec. 1. 15:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Komolyan tvájlájt rajongó a barátod? Elég gáz.
2010. dec. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

igen


meg az is gáz hogy 17 éves létére még mindig játszik,( xbox meg egyéb b@romságok....)

2010. dec. 1. 15:38
 3/30 anonim ***** válasza:
17 évesen még sokan játszanak, pár év múlva majd kinövi. Amúgy mindig úgy van, aki a leggazdagabb az panaszkodik a legtöbbet, hogy nincs pénze...
2010. dec. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
szüleinek eljegyzési gyűrűt??Hejj de szép ajándék lesz az! :D
2010. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

persze ezek mellett van amikor lenéz engem meg ilyesmi...

pl: volt az idén tavasszal hogy én új telefont akartam a samsung divát és azért nem lehetett mert lebeszélt róla meg minden meghogy drágább is meg aztán kipróbáltam és nem tudotam kezelni, így a Corbyt választottam, aztán néha felvág meg hogy új számítógép lett hogy még jobb az én telefonomnál is ez jobb a te gépednél is az .... meg ilyesmi....


olyan $zemét...

2010. dec. 1. 15:41
 6/30 A kérdező kommentje:

nem, nekem akarna eljegyzési gyűrűt, meg a szüleinek is ajándékot meg ilyesmi...


de így nem tudom hogy lesz...

2010. dec. 1. 15:42
 7/30 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólóval:)

Az nyafog akinek sok van...

Amúgy a játék nemgáz, feltéve ha nem helyetted csinálja:D

Mert én ha bnőmmel van lehetőség találkozni eszembe se jutna játszani:D

De pl este 10kor -200 fokba mit lehet csinálni?:D Unalmamba énis játszok néha pedig 18 vok:D

De ha helyetted játszik akk ott gondok vannak.....

2010. dec. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
fiú létére az alkonyat tökgáz, már bocs.
2010. dec. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

mindegy, nem is a játék a lényeg most hanem tiszta ilyen akaratos, mindent akar...

kinézi magának azt a bőrkabátot és a bőrkesztyűt aztán meg izé...

még fényképeket is csinált azokról a boltba...

más pasi is csinál ilyeneket???


ENgem ez idegesített....

nagyon bejátsza a kiskirályt...

gazdag és mindent akar, persze én meg le vagyok neki szarva... nemhogy nekem is venne valamit, de nem ő csak magára gondol meg mindig csak a pénz...


mindenbe belekeveri a pénzt....

2010. dec. 1. 15:45
 10/30 A kérdező kommentje:

ti barátotok is csinált vagy csinál ilyeneket...??

most komolyan kiváncsi vagyok erre, meg mindig ő hírtelen megváltozik...

2010. dec. 1. 15:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!