Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! Még kinek van ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Még kinek van ilyen barátja? és mitől lehet ilyen valaki?

Figyelt kérdés

A barátommal már 16 hónapja vagyunk együdt.

Gazdagok, de mostanába csak nyafogott hogy nincs pénz meg ilyesmi, de ez mellett nagy dolgokat akar..

de most meg tele lesz pénzel...

Akar egy 5000Ft-os bőrkesztyűt, akar egy 12000Ft-os bőrkabátot és persze drága könyveket (Alkonyat, Elveszett jelkép, meg mégegy).....

meg persze egyszer majd xboxot.


Hírtelen mitől lesz ilyen vagy mitől lett?

Nálatok volt már ilyen?


És még ő azt mondta nekem meg amugyis hogy ő utálja a plázapic$ák@t , dehát lassan ő is egy plázakö€$ög lesz...


Mit tegyek egy ilyennel??


Mindenről lemond, úgy volt hogy vesz nekem eljegyzési gyűrűt karácsonyra meg a szüleinek is, meg majd nyáron nyaralni is fogunk menni meg ilyesmi...most meg hírtelen csak ő magának mindent...


2010. dec. 1. 15:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, csak ígérni tud, de ha pénz áll a házhoz, vérszemet kap, és eléggé önző.

Valószínűleg a szülei elkényeztették.

Te nem tudsz rajta változtatni, magától meg nem hiszem, hogy fog:-S

2010. dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:

Az én barátom biztos nem csinált iet, mert fiú vagyok és hetero:D:D:D (Bnőm viszont van:D)

Az alkonyat télleg b*ziság.... Dehát vannak "érzékeny" hetero fiúk:D(később lehet megbu**lnak...XD)

Szal am annyi a kérdésem, hogy lefeküdtél már vele?

Mert ha nem akk még simán ott tod hagyni semmi kötödés stb...:P

2010. dec. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
azért beléd is vertem pénzt... csak egy kis plázaköcsög volt..... most már legalább tudom mi a helyzet
2010. dec. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Az én volt btom is gazdag,de ő nem csinált ilyeneket.

Inkább nekem vett vmit,de soha nem szólt meg,nem nézett le,semmi. Mondjuk nem volt elkapva,a szülei jól nevelik.

És a telómat se nézte le,pedig nem egy istenkirály,csak egy feltolhatós samsung. mondjuk jókis teló,de nem a legjobb.

én a helyedbe átgondolnám ezt az egész dolgot a btoddal,beszélj vele. :)

2010. dec. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

OMG kérdező, te se nyomoroghatsz ám ha samsung dívát akartál venni (illetve gondolom vetetni anyuciékkal). Sznobok vagytok mindketten, és azon megy köztetek a verseny hogy ki a nagyobb sznob. Vicces. Tényleg, nagyon szemét a gyerek hogy nem rád költi a pénzét. A kutyafáját neki. :D

Egyébként képzeld mi vőlegényemmel együtt szoktunk ps-ezni, pedig 22 évesek vagyunk, na erre varrjál gombot:D

2010. dec. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

"azért beléd is vertem pénzt... csak egy kis plázaköcsög volt..... most már legalább tudom mi a helyzet"


Hé, kérdező, ez nem a pasid volt?:D

2010. dec. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

17 évesen eljegyzési gyűrűt? Fehéreknél szvsz még nemszokás.

De kitudja. Azonban még eléggé gyerek életfelfogásban is.

2010. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
hagyd ott a faszba... jó neked h egy újgazdag beképzelt köcsöggel vagy együtt?
2010. dec. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
az en parom 20 evesen jatszik,szerintem ez gaz.17 evesen meg elfogadhato,majd kinovi.
2010. dec. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

"azért beléd is vertem pénzt... csak egy kis plázaköcsög volt..... most már legalább tudom mi a helyzet"


EZT KI ÍRTA??? Őszintén.


Már megváltoztattam a jelszavam itt gyakorikérdéseken így belépni nem tudhatott, ő meg állítólag már törőlte magát.

Most délután úszni volt.


Meg most mondta nekem hogy most fogja megvenni az eljegyzési gyűrűt....


Amugy én nem vagyok sznob, épp ez az hogy én szegény vagyok ő meg gazdag, a telefont meg csak példának írtam, és nem az alkonyat meg a játszás a téma meg nem arra vagyok kiváncsi hanem másra.

(már leírtam egyszer azt)...


na mindegy

köszi a válaszokat


majdcsak lesz valami


csak én el akartam volna vele menni nyaralni vagy vidékre menni egy kicsit , de nem ,ő erre meg magának vesz drága bőr$zarokat....


na mindegy

2010. dec. 1. 17:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!