Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok egy olyan fiúval, akinek alig van pár barátja?

Figyelt kérdés
Inkább zárkózottságról van szó, de szeretnék barátkozi, csak nem ismerem ezeket a dolgokat, mint mások.
2011. júl. 28. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia velem is úgyan ez a gond de hát ez nekem nem hátrány attól nekem még van barátnőm de kevés haverom van én nem nagyon haverkodom!
2011. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ez a lényeg, hogy mennyi barátod van... de a barátok száma vagy tartóssága is többnyire meghatározza az ember tulajdonságát... ÍKb ennyiben számít, de lehetsz rusnya bunko sok baráttal akkor kellene hogy bnöd is legyen?:D baromság:) Hidd el nem ez számít 16/L
2011. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez később számít. Mármint ha valakinek nincsenek barátai azzal általában nehéz sok érdekes programot összehozni. Otthon ülni meg egy idő után unalmas tud lenni.
2011. júl. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 M4T33 válasza:
ÉN JÁRNÉK VELE!!! 15/F
2011. júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én igen. Az én pasimnak sok barátja van, és szerintem ez közel sem mindig előny. Gondolj csak bele, hogy ha kevés barátja van, de ti jól kijöttök, lehettek egymás legjobb barátai is. Sokkal több ideje lesz rád. Veled valósíthat meg olyan programokat, amiket más fiú a barataival csinálna. 24L
2011. júl. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!