Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok nő miért haggya el magát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért haggya el magát, amikor már régebb óta együttvan a párjával?

Figyelt kérdés
például otthon szakadt pólóban van..a kapcsolat elején még igényesen állt a haja, tett fel egykis sminket ha mentek valahova..(persze otthonra nemkell smink, nemaztmondom), csak ha kimozdulnak, akkor legalább állítsa be magán a dolgokat a csaj..meg amikor egyre sűrűbben mondják a pasijuknak, hogy áá most inkább nem, fáj a fejem..én ilyet sosem mondanék neki, még akkorsem ha tényleg nincs kedvem hozzá. ennyit megtehetek érte szerintem, ha szeret engem..akár naponta többször is ha nincs más dolgunk..de vannak párok , akik heti egyszer vagy kétszer vannak együtt..bezzeg a kapcsolat elején.....................ti mitgondoltok erről? szerintem igenis úgy nézzek ki mindennap, mint a megismerkedésünk napján.
2010. nov. 30. 22:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

Elöször is bunkó módon leszögezném, hogy kedvesem, nem rólad szól minden ember élete, még ha politikus lennél, akkor is szarnának rá az emberek, hogy mikor mit csinálsz, és mit szeretnél...


Látom, hogy nagyon az elején vagy a kapcsolatban, vagy csak beleragadtál a múltban.


De ne aggódj, egyszer te is megöregszel, eltűnik a szépséged. :) A hozzád hasonló stílusú öregekben pont ez a rossz... Elveszik az a varázs, ami a belsőből jön.


30 éves házas férfi vagyok, 6 éve (lassacskán 7 :) vagyok házas ember. Volt rá már példa mindkettőnknél, hogy fájt a fejünk, leesett a cukrunk, hányingerünk volt, vagy fáj az egyik tagunk, stb. Ilyenkor teljesen megértettük egymást, hogy nem szeretne szeretkezni, vagy csak elmenni valahova szórakozni. Ilyen esetben összebújtúnk az ágyon, és néztük a tv-t, vagy csak csödben pihentünk. Attól függ, milyen állapotban voltunk.


Számomra izgató azt látni, ahogy a feleségem a felborzolt szőke hajával, a (rá 3-4szer nagyobb) ingemben (amit pizsamának használ) ácsorog elöttem. Nem csak hogy izgató, hanem még aranyos is! :)


Nyáron pedig egy rövid szoknyába, vagy egy rövid nadrágba, esetleg alsógatyában, topban van itthon. Felteszi ilyenkor valami féle módon a haját, mert a lakásunkban elég meleg szokott lenni.

Télen pedig hosszúba öltözik, bár télen is meleg szokott lenni a lakás (télhez illően) + a fűtés. Ilyenkor egy lila vagy egy fekete melegítő nadrágot vesz fel, zoknit, rövid ujjú pólót, és egy téli itthoni cipzáros pulóvert.


Ha elmegyünk valahova, mértékkel használ sminket. Alapozót soha nem használ ! (szerencséjére az ő tinidzser korából kimaradtak a pattanások), fehér a bőre, szőke a haja. Barna és fekete színekkel dolgozik, de inkább barna. Ritkábban ki se sminkeli magát, de van olyan eset, amikor kékkel húzza ki a szép szemeit. Haza jövünk, azonnal lemossa.


Nincs napi rendünk, de már csak megszokásból megy mindig este 9 óra környékén zuhanyozni, hajat mosni, reggel pedig 6 órakor, mivel együtt kelünk. :) Ő zuhanyzik, én borotválkozom. (Azért szokott reggel is lezuhanyozni, mert lehet, hogy az este megizzad, van amikor már csak a melegtől is, szegényem hajlamos rá...) Nem kérem, de gyantázza a lábát, ágyékát. Még hozzá azért, mert neki így kényelmes.


Ha vendégeket fogadunk, akkor is valami egyszerűbe öltözik. Farmer nadrág / térd feletti szoknya, kicsit elegánsabb póló / blúz.


Nos. Ígénytelennek találod a párom? :)

2010. nov. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%

Elárulok neked valamit, lehet hogy meglep, de egy idő után már nem fogsz úgy kinézni, mint a megismerkedésetek napján, még ha a fejed tetejére állsz is. Persze megteheted, hogy elhanyagolod a családod és az életed nagy részét kozmetikusnál, konditeremben és szaunában töltöd és reménykedsz benne, hogy a külsőd elég lesz ahhoz, hogy megtartsd a párod. De előbb-utóbb akkor is meg fog rajtad látszani az idő múlása, még ha kiskosztümben mész ki megetetni a kutyát, vagy talpig selyemben főzöd a paprikás krumplit is. Nem minden pasi várja el a párjától, hogy mindig puccba vágja magát. A párom szerint pl. akkor is szexis vagyok, ha az ő valamelyik kinyúlt pólója van rajtam és összekócolódik a hajam. Mondjuk a mi kapcsolatunk többről szól, mint szimpla külsőségekről.

Viszont van egy dolog, amit én is nagyon elkeserítőnek tartok: ha valaki az alapvető higiéniát elhanyagolja. Az tényleg gusztustalan tud lenni.

2010. dec. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
16%
Ez ugy van mint a hazassagnal. Az elejen smink, szep ruci... Aztan mikor mar tobb eve hazasok nemely no elhagyja magat,es szerintem ez azert van mery gondolja magaban hogy ah mar ugyis a felesege vagyok.... De persze ez leheycaz igenytelenseg vagy az idohiany oka hogy nem sminkeli magat... Vagy ha mar van gyerek is nah akkor hagyja meg el sok no magat..
2010. dec. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%

"szerintem igenis úgy nézzek ki mindennap, mint a megismerkedésünk napján"

ez vicces

amikor én megismerkedtem a párommal, akkor épp egy maratoni buliból mentem haza..."gyönyörű" voltam...másnapos, smink nélküli, kócos és náthás...sajnos nem tudom ezt mindennap előállítani, de most megkérdeztem és azt mondta, hogy így is szeret :)))

2010. dec. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
46%

Mikor megkértem a párom kezét, elkezdett hízni. Csak 1-2 kg. Megházasodtunk, tovább hízott. Otthon mindig a legócskább melegítőjét hordta. 10 év után meguntam, hogy nekem nem akar tetszeni.

Nem azzal az 1-2 kg felesleggel van a baj, hanem azzal, tudja hogy karcsún szeretem, de nem érdekli. Nem akar engem boldoggá tenni. Ő boldog meg ugyanúgy megkap mindent.

Sok nő azt hiszi, hogy őt nem lehet elhagyni, nem kell tennie semmit a kapcsolatért.

Mindenkit el lehet hagyni.

2010. dec. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan, aki a körülmények áldozata, de az utolsó hozzászóló komentje a bizonyíték arra, hogy akármilyen hihetetlen, léteznek ilyenek is sajna...
2010. dec. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
ezt nemhiszem el:D én egy szóval nem mondtam , hogy otthon úgykell kinézni mint a kifutón..lehet lenni pólóba , és melegítőbe:)és fel lehet venni a párod 3 x nagyobb ruháit, mert tényleg aranyosan mutatnak benne a nők. Viszont az szerintem durva, ha már itt ott lyukas, vagy esetleg többször is azt veszi fel otthonra, ésmár foltos...a bekell állítani magát, azt úgy értettem , hogy minimum csinálja meg a haját, és cserélje a melegítőt egy nőiesebb darabra..ami persze lehet farmernadrág, egy szép felsővel..szósemvolt kisestélyiről. ja és 22 éves vagyok 5 éve kapcsolatban.
2010. dec. 2. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!