Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok nő miért haggya el magát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért haggya el magát, amikor már régebb óta együttvan a párjával?

Figyelt kérdés
például otthon szakadt pólóban van..a kapcsolat elején még igényesen állt a haja, tett fel egykis sminket ha mentek valahova..(persze otthonra nemkell smink, nemaztmondom), csak ha kimozdulnak, akkor legalább állítsa be magán a dolgokat a csaj..meg amikor egyre sűrűbben mondják a pasijuknak, hogy áá most inkább nem, fáj a fejem..én ilyet sosem mondanék neki, még akkorsem ha tényleg nincs kedvem hozzá. ennyit megtehetek érte szerintem, ha szeret engem..akár naponta többször is ha nincs más dolgunk..de vannak párok , akik heti egyszer vagy kétszer vannak együtt..bezzeg a kapcsolat elején.....................ti mitgondoltok erről? szerintem igenis úgy nézzek ki mindennap, mint a megismerkedésünk napján.
2010. nov. 30. 22:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Kívülről könnyű ítélkezni! - van, aki tényleg úgy van vele, hogy a párja már "megvan" akkor nem akar már neki tetszeni, ez szerintem is hiba, DE

- van, hogy a pasi is elhagyja magát,elhízik, stb. már nem akar imponálni a nőnek, borostás a képe, rosszul öltözködik, stb. rosszabb esetben nem is tisztálkodik rendesen - akkor minek strapálja magát a nő?

- mi van, ha együtt élnek, és a pasi bunkósága miatt a csajra hárul az összes házimunka - persze, utána még nézzen is ki bombanőnek?

2010. nov. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Újabb magát dicsérő kérdező. Nem mindegy, hogy ki hogy néz ki? Te ilyen vagy, ők olyanok. Örülj neki, hogy te vagy a tökéletes nő.
2010. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

ez már megint más téma..ha a pasi elhízik és nem tisztálkodik rendesen, belevágom a kádba egy kiadós veszekedés mellett. Szerintem ezt egyik fél sem engedheti meg magának, hogy felszedjen 30 kilót, és heti 2 x fürödjön. pfuuuuujjjj.


Viszont sok olyan párt látok , ahol csak a nő hagyta el magát..a pasi úgynéz ki mint a kapcsi elején.

2010. nov. 30. 22:11
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy elárulnád, hogy otthon mibe kell öltöznie egy nőnek? Mert én biztos nem fogok otthon is parádézni. Örülök, ha otthon végre kényelmesen öltözhetek fel. A barátom meg akkor is szeret, ha esetleg egy 3 számmal nagyobb szabadidőruha van rajtam, meg egy régi hosszabb póló.. Ő se frakkban fekszik az ágyban a tv előtt, és nem is várja el, hogy otthonra is kiöltözzek.
2010. nov. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Mi közel 3 éve vagyunk együtt. Szerintem nem hanyagoljuk el magunkat azért, mert otthon kényelmes ruhában vagyunk. Attól még fürdünk, meg stb. Egyikünk sem feszeng, hogy jaj, hogy néz ki. Ő szeret smink nélkül is, én pedig imádom borostásan is. Nálunk nem erről szól. A másik pedig, hogy ha elmegyek otthonról, nem fogom azért kötelezően puccba vágni magam, vakolat nélkül is igényes vagyok. Nem érdekel más.
2010. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
lehet melegítőben lenni, és sminknélkül otthon,de szerintem vannak igényes melegítők is, amik nőiesek..namindegy.
2010. nov. 30. 22:21
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Akkor hordjad nyugodtan a nőies melegítőd otthon. Nekem bőven megfelel a kedvenc pólóm és a rövidgatyám. Ígérem, nem fogsz látni. :p
2010. nov. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Hát, engem idegesítene, ha a barátnőm csak azért fekszik le velem, mert "ennyit meg kell tennie értem". Nálunk ez volt az első szabály, amit lefektettem: ha nem akar szeretkezni, szól, és nem tesszük... Irtóznék a gondolattól, hogy csak azért, mert én akarom, ő szétteszi a lábát, de közbe már alig várja, hogy befejezzem...


Amúgy azt gondolom erről, hogy te egy modern (=önálló gondolat nélküli kirakat ember) felfogású valaki vagy :) Sosem róttam fel, és valószínűleg nem is fogom, ha itthon nem vágja magát kisestélyibe. Ha elmegyünk, ő sem, én sem szakadt mackónadrágba tesszük, de bevallom, itthon én is szívesebben vagyok egy két számmal nagyobb, kényelmes, egye fene, akár szakadt nadrágban, mint a szoros farmerben. Amúgy is, mit kéne "beállítani magán"? Ő smink nélkül is gyönyörű :)


A szex dolgot meg legtöbbször a férfiak rontják el, pont azzal, hogy én akarom, csináljuk. Engem is irritálna, ha a csaj rám vetné magát, mindegy, akarom vagy sem. Egy idő után nekem is herótom lenne ettől (pláne, ha a fickó baromira nem törődik azzal, hogy élvezek vagy sem...). És elég gyorsan fájna a fejem... Én gond nélkül elcsavarom a barátnőm fejét, és akkor is fel tudom izgatni, ha tényleg fáj a feje :) A mindennapokba is lehet ám romantikát csempészni, és akkor egyáltalán nem jut eszébe a lánynak a fejfájás, meg a négy hétig tartó "piros napok"... Ha a nőnek fáj a feje, ott a pasi a hibás :)

2010. nov. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19%

Belekényelmesednek az egész kapcsolatba, úgy érzik, már nem kell tenniük érte semmit, mert a pasas úgyis mellettük marad. Így aztán nincs benne semmi változatosság, megszokottá válik a dolog, és az izgalmak hiányát evéssel, káros szenvedélyekkel kezdik kompenzálni: az önbecsülésük folyamatosan csappan és már el is vetik annak lehetőségét, hogy ők is lehetnek szép és kívánatos nők.


Rengeteg ilyennel szembesülni manapság, és tényleg elképesztő, amikor jön velem szembe az utcán egy megsárgult fogú, csapzott hajú, elhízott anyuka, miközben tolja babakocsiban a picit. Nem szidom őket, de más nem cselekedhet helyettük, csakis ők tehetnének azért, hogy legyen valami az életükből.

2010. nov. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Kedves kérdező! Megkérdezhetném hány éves vagy, hogy mindezekről így vélekedsz?
2010. nov. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!