Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hogy jött össze a párjával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy jött össze a párjával?

Figyelt kérdés

Ki hogy jött össze a párjával? Mennyi idő után voltatok szerelmesek? Vagy már az összejövetel előtt is azok voltatok? Mikor mondtátok ki, hogy szeretitek egymást? És hogyan? Mennyi ideje ismertétek a párotokat?


ezekre lennék kíváncsi :) várom a történeteket :)


2011. nov. 7. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt a GYK-n.

Én már nagyon az elején (a második találkozás után), ő csak jóval később (1-2 hónap) lett szerelmes.

Én már az elején kimondtam, ő csak később.

Úgy, hogy "szeretlek".

Nem ismertük egymást előtte, legfeljebb itt a GYK-n, nén nélkül.


24/F

2011. nov. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Közös haveri társaság által ismerkedtünk meg. Nekem elég komoly kapcsolatom volt akkor, bár már kimondatlanul a végét járta. Leszólított, hogy igénytelen a hajam, majd meghívott a szalonjába, ahol megcsinálta a fejem :D Utána randizgattunk, és otthagytam érte a 3éves kapcsolatomat.

Én már az elején beleszerettem. Ő akkor mondta ki a bűvös szót, mikor a 18. szülinapomat ünnepeltük, és a térdficamom miatt a mentőket kellett kihívni, és épp üvöltöttem mint egy fába szorult féreg :D

Szóval abszolút egyedi történetünk van, és hihetetlenül szerelmes vagyok a mai napig.

1éve vagyunk együtt.

19/L

2011. nov. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14:37 vagyok. Azt persze lefelejtettem a normális magyarázatból, hogy fodrász... Már ha valaki nem értette volna :D
2011. nov. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a szalagavatónkon volt. együtt táncolltunk (keringőt) mert egyébként nagyon jóba volzunk. a táncpróbákon nagyon összemelegedtünk és az egyik nap úgy ébredtem h szerelmes vagyok belé és éreztem h ő is belém. a szalagavató főpróbája volt ami eszméletlen volt! egész végig egymás szemébe néztünk:)) utána elmentünk sétálni és már nyiltan beszéltünk az érzéseinkről és megcsókolt:) 20L
2011. nov. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

neten ismerkedtünk meg egy társkeresőn. 3 hét után találkoztunk. a második randinkon szerelmet vallott és én is. 1 hónap után kérte meg a kezem. másfél éve vagyunk együtt és 1 hónap mulva lesz az esküvőnk:)


25 /N

2011. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bogi1990 ***** válasza:

Egy internetes közösségi portálon (hotdog.hu) talált rám :) Felvett msn-re, nagyon sokat beszélgettünk. Aztán egy pár hét múlva mondta, hogy szeretne velem találkozni. Hát én első látásra belezúgtam :)) Talán 2 hét múlva mondtuk ki mindketten, hogy "szeretlek", de mint mondtam, én az elején is így éreztem már, és szerintem ő is. Elég hirtelen történt minden, nekem előtte nem volt komoly kapcsolatom, de nem is bánom.

4 éve és 3 hónapja vagyunk együtt, amit álmaimban se gondoltam volna, hogy az első igazi komoly szerelem ilyen elsöprő lesz :)

L/21

2011. nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az úgy volt h a lány belém volt zúgva és nem tudta mit csináljon, elmondja vagy ne. Aztán engem kérdezett meg (én nem tudtam h szerelmes belém). Azt mondtam, hogy egyre többet beszéljen az illetővel, ismerje meg, és ha úgy érzi h még mindig szereti, akkor valja be a szerelmének. Először mégis én mondtam el ő viszonozta és boldogan élünk máig.
2011. nov. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!