Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem mondom el neki, eltitko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem mondom el neki, eltitkolom, az már hazugság?

Figyelt kérdés
Elég rossz passzban voltam néhány évvel ezelőtt,tiszta depi,és megpróbáltam megölni magam,de nem jött össze...Nagymamám orvos,és elintézte,hogy semmi ne kerüljön papírra,így nem tudja ezt senki,csak a családunk szűkebb köre. Most összejöttem egy pasival, két hónapja járunk, de nem mondtam ezt el neki,és soha nem is szeretném,senkinek, hogy én ennyire padlón voltam,nem akarom,hogy tudják. Néha arról beszélgetünk,hogy a mi kapcsolatunk alapja az,hogy mindent megbeszélünk,őszinték vagyunk egymáshoz. Mégis,itt ez a titok, de félek elmondani is,mert ha épp ezért hagy el?Azt hiszi őrült vagyok,akkor biztos megint magam-alá esnék,és ezt sem szeretném.
2010. nov. 28. 17:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

19:21-es!!


gondolom 17:23-ast akartál írni nekem! Amúgy gondolkozz mielőtt írsz valamit!


Tévedsz abban amit írtál! Akkor még nem ismertem a lányt mikor öngyilkos akart lenni. Az majdnem évvel azelőtt volt mielőtt én megismertem ezt a lányt. Nekem csak elmondta hogy azelőtt az akart lenni!

2010. nov. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen 17:23-ast akartam és szerintem én többet gondolkodtam ezen a témán az elmúlt 20 percben, mint te az egész kapcsolatotok alatt.

Amúgy rád akkor nem vonatkozik az előző kommentem, mert félre értettem.

2010. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

19:40-es

abba ne menjünk bele hogy én mennyit gondolkodtam ezen, fogalmad sincs az egész kapcsolatomról, az elmúlt időszakomról és a barátnőmről sem. Amit nem tudsz, azt nem tudsz abba ne menjünk bele és abban te ne okoskodj!


Inkább felejtsük ezt el.

2010. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs fogalmam róla, de miután ennyire fölháborodsz egy mondaton, mégsem lehet minden annyira rendben azóta sem.
2010. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

19.56-os. Inkább hagyjuk ezen felesleges civakodni...

2 éve vagyunk együtt, nem háborodtam annyira fel, csak rosszul jött ki. Szerencsére kijött teljesen a barátnőm ebböl a slamasztikából, és mióta együtt vagyunk kiegyensúlyozott és nyugodt életet él.


A kérdezőnek csak annyit mondanék, hogy remélem elfogad majd így a párod mert ha nem akkor nem vagy számára olyan fontos.

2010. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!