Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem mondom el neki, eltitko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem mondom el neki, eltitkolom, az már hazugság?

Figyelt kérdés
Elég rossz passzban voltam néhány évvel ezelőtt,tiszta depi,és megpróbáltam megölni magam,de nem jött össze...Nagymamám orvos,és elintézte,hogy semmi ne kerüljön papírra,így nem tudja ezt senki,csak a családunk szűkebb köre. Most összejöttem egy pasival, két hónapja járunk, de nem mondtam ezt el neki,és soha nem is szeretném,senkinek, hogy én ennyire padlón voltam,nem akarom,hogy tudják. Néha arról beszélgetünk,hogy a mi kapcsolatunk alapja az,hogy mindent megbeszélünk,őszinték vagyunk egymáshoz. Mégis,itt ez a titok, de félek elmondani is,mert ha épp ezért hagy el?Azt hiszi őrült vagyok,akkor biztos megint magam-alá esnék,és ezt sem szeretném.
2010. nov. 28. 17:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pedig a kapcsolat alapja az őszinteség.
2010. nov. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
De minek kéne ezt elmondani? Az őszinteség nem azt jelenti, hogy visszamenőleg minden hibádat felsorolod neki, hanem hogy nem fogsz hazudni neki.
2010. nov. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De épp ez az,hogy mindig is azt mondtam neki,hogy én olyan vagyok,és voltam,aki harcol,nem adja fel,igazán erős személyiség,nem gyenge valaki, vagyis hazudtam,mert itt ez a fekete múlt,amikor is mindent felakartam adni.
2010. nov. 28. 17:11
 4/15 anonim ***** válasza:

én elmondanám, azért, hogy ne érezzem azt, hogy átverem. mindenképpen jól jössz ki belőle, ha elmondod:

a; elhagy: legalább nem rabolja több időd

b; ugyan úgy szeret, mint eddig: megérdemel téged.


én szinte mindent elmondtam a barátomnak [hasonló cipőben jártam, mint te, csak mi már ismertük egymást, mikor próbáltam magam eltenni láb alól], 2 éve vagyunk együtt :)


sok sikert, akárhogy döntesz!:)

L.18

2010. nov. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha most elmodod talán épp saját magadat kíméled meg a későbbi csalódásoktól! Ez is a te személyiséged, lényed része, még örülhet is mindenki, hogy ilyen szépen kijöttél belőle. Ha meg ettől megváltozna a párod, elfordulna tőle (nem hiszem), akkor nem kár érte, nem "téged" szeretett!
2010. nov. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ma 17:05


Az ember lényéhez bizony az ember múltja is hozzátartozik. Akár szívesen emlékszik rá, akár nem. Azzal együtt kell elfogadni annak, aki szereti. Ha ez nem megy neki, akkor nem is igazán szereti. Szerintem ez pont egy olyan dolog, amivel letesztelheted, hogy mennyire szeret.

2010. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Előbb vagy utóbb de ezek a hazugságok vagy a titkok mindig kiderülnek.


Az én barátnőm is pár éve öngyilkosságot kísérelt meg, de nem sikerült neki, és ezt már 2 hét után el is mesélte nekem.


Ha szeret téged vagy érez irántad komolyabbat akkor ez nem lehet akadály, jó lehet h kicsit meg fog ijedni de szerintem annál jobban vigyázni fog rád és félteni téged.


Én példáúl miután nekem ezt elmondta nem telt el úgy nap , hogy ne beszéltem volna vele vagy nem kellett neki küldenie legalább 1 sms-t, nekem ez volt az ára h vele maradjak hogy minden nap tudjam azt hogy jól van megvan nincs gond.

Magyarul én csak sokkal jobban aggódtam érte és aggódok is.

2010. nov. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Csak attól félek,hogy őrültnek fog tartani és eltalálja mondani másoknak is,és azt nem szeretném cseppet sem,mert senki nem úgy néz rám,és nem tudja,hogy ''jéé,az a csaj akarta kinyírni magát,néhány éve'' , hanem ezt gondolják ''ez az a csaj,akinek mindig van egy-két jó szava,kedves mondata,álmodozó,édes valaki''

Mert ugye csak a szüleim és nagyszüleim ismerik a TITKOMAT...

2010. nov. 28. 17:27
 9/15 anonim ***** válasza:

én mindenképpen elmondanám. ha nem is most, de később igen. tudod én epilepsziás voltam. ha összejönnék egy fiúval, még az elején ezt elmondanám neki. ha nem zavarja és megérti, akkor minden mehet tovább. ha kigúnyol és eldob, akkor nem is szeret igazán. ha tényleg szeret téged az a fiú megérti és megbeszélitek a dolgot.

ha meg az elején képtelen vagyok elmondani ezt a fiúnak, akkor ez azt jelentené, hogy nem bízok benne. szóval... érted mit akarok mondani? tudom nem ugyan az a kettő, de az epilepsziát is úgy tartják az emberek, hogy szellemi fogyatékos és rágatózó idegbeteg.

2010. nov. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

17:18-nak: Biztos vagyok benne, hogy te sem meséltél el mindent a párodnak.


17:25 Belegondoltál már, hogy mennyire szerethetett téged a párod, ha megakarta ölni magát miközben együtt voltatok?


Amúgy meg aki tényleg meg akar halni, annak sikerül is.

17:05 voltam

2010. nov. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!