Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történik velem? Kezdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem? Kezdek becsavarodni

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nem is tetszik, se kívűlről se belűlről, tudom róla,hogy egy balhés,bunkó kretén, de akkora rajongást érzek iránta, hogy azt el se tudom mondani. Mindig rá gondolok,pedog nem akarok. Semmi érzelem, se szerelem, (sőt alapjáraton elítélem az ilyen embereket), de mégis mintha 1000el vonzana magához..és én nem tudok ellene csinálni semmit. Lassan megőrjít ez az egész és fogalmam sincs mit tegyek/ne tegyek. Kicsit úgy érzem magam mintha nem saját akaratomból vonzódnék hozzá..nemtom mi ez az egész.

Volt már vki hasonló helyzetben? Ha igen mit csináltatok?


2010. nov. 28. 14:02
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 A kérdező kommentje:

aha ez mind szép és jó de akkor azt mondjátok mit csjak h végre ne érdekeljen ez a f@szkalap?

am engem az zavar, hogy ha van egy csaj meg egy pasi és lefekszenek csak azért, hogy kielégítsék a szükségleteiket, akkor a srác egyből azzal jön , hogy húú de kihasználta a lányt, holott a csaj is ugyanezt tette vele ennyiből..

2010. nov. 28. 15:36
 42/61 anonim ***** válasza:
100%
,,Mindenki azt tegye, amit szeret, de aztán ne sírjon és vállalja a következményeket! " 15.35ös vok, én is csak ezt mondom, de nem tudtam ilyen frappánsan megfogalmazni:)
2010. nov. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
Kérdező: most akkor le akarsz vele feküdni vagy sem? És főleg, mit érzel iránta?
2010. nov. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:

ma 15:35


És? Nem értem, miért citáltad ide ezeket a dolgokat. A magam részéről nem hiszek a spirituális lélek létezésében sem. Akkor felhomályosíthatnál, hogy most akkor szerinted hogy is van ez. Kösz. :D

2010. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
100%

elfelejteni csak akkor fogod tudni ha nem görcsölsz azon hogy elfelejtsd...

másszóval...várd ki mig elmúlik nem tudsz mást csinálni.

de tisztázd magadban hogy mit is akarsz tőle... ha egyáltalán semmit, akkor ne mászkálj utána, ne menj el vhova csak hogy láthasd, ha nehéz is.

2010. nov. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 A kérdező kommentje:
nem ismerem annyira, de tudom milyen köcsög és mi lányok csak arra kellünk neki, de nem adom meg neki ezt az örömöt, mert én is csak egy újabb trófea lennék..és neki semmit se jelentene
2010. nov. 28. 15:41
 47/61 anonim ***** válasza:

ma 15:36


Na ugye. Vagyunk így egy páran azért. :)

2010. nov. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:

ma 15:38


Na, ezzel én is egyetértek. :) És ne sírjon senki azért sem, ha valaki elutasítja azért, mert fűvel-fával lefeküdt.

2010. nov. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

nem ismerem annyira, de tudom milyen köcsög és mi lányok csak arra kellünk neki, de nem adom meg neki ezt az örömöt, mert én is csak egy újabb trófea lennék..és neki semmit se jelentene"


Szerintem meg innentől a kérdés meg is van oldva. :)

2010. nov. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 A kérdező kommentje:
sztem is az lesz a legjobb mást nem naon tudok csinálni de lesz@rni se olyan könnyű..azért rajta vagyok :D
2010. nov. 28. 15:43
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!