Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történik velem? Kezdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem? Kezdek becsavarodni

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nem is tetszik, se kívűlről se belűlről, tudom róla,hogy egy balhés,bunkó kretén, de akkora rajongást érzek iránta, hogy azt el se tudom mondani. Mindig rá gondolok,pedog nem akarok. Semmi érzelem, se szerelem, (sőt alapjáraton elítélem az ilyen embereket), de mégis mintha 1000el vonzana magához..és én nem tudok ellene csinálni semmit. Lassan megőrjít ez az egész és fogalmam sincs mit tegyek/ne tegyek. Kicsit úgy érzem magam mintha nem saját akaratomból vonzódnék hozzá..nemtom mi ez az egész.

Volt már vki hasonló helyzetben? Ha igen mit csináltatok?


2010. nov. 28. 14:02
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:

Gondolom szeretkeztél már...

Az milyen volt?

2010. nov. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
Ha gondolod kezdj meg vele ismerkedni szépen lassan, majd meglátod mi lesz...
2010. nov. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 A kérdező kommentje:
hú nem tom mire akarsz kilyukadni,am jó, mivel nem vok oan mint a sok korombeli, aki lefekszik fűvel-fával, mindig voltak érzéseim az iránt, akivel megtörtént.
2010. nov. 28. 14:39
 14/61 A kérdező kommentje:
hát ő nem azafajta, csak "arra" megy..ezért nem értem, semmi pozitív dolog nincs benne, tök elítélem, ezért nem tudom mi vonz ennyire hozzá
2010. nov. 28. 14:42
 15/61 anonim ***** válasza:
Akikkel csináltad, szenvedélyesek voltak?
2010. nov. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
Olyan emberek, akik izgalmasak is voltak?
2010. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:
hát igen fogjuk rá, de ez miért fontos?
2010. nov. 28. 14:53
 18/61 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi rendkívüli, minden nő az ilyen bunkó s*ggfejekre bukik.
2010. nov. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:

látod ezaz :)

sokkal nagyobb izgalom van abban ha egy ilyen srácot kell meghóditanod...ez nem tudatos. f*szság, tényleg az... hiszen hülyeség olyan valakiért küzdeni aki nem akarja hogy küzdj érte, és nem szeret és nem kellessz neki és csak szomorú vagy miatta, de valljuk be: ezt tart minket mellettük. Kell az érzés hogy érte meg kell küzdeni, őt meg kell szerezni. Tudom, sokáig szenvedtem ettől. volt egy srác, tipikus s*ggfej... undorító mocskos senkiházi, de imádtam. és jött a másik: az ideális "férjjelölt" (úgyértem hogy kedves aranyos odaadó szeret stb...) állt és várt rám, én meg szenvedtem a másik miatt...két évembe telt mire rájöttem hogy azrt, mert szerettem szenvedni érte. mert így ha egyetlen egyszer is úgy nézett rám ahogy jól esett, az olyan extázis volt.

hat éven keresztül jártam a s*ggfejjel, és tucatnyi kedves fiút utasítottam vissza. szakítottam vele, és megfogadtam hogy soha többet nem akarok ilyen lenni. mit ad isten jött a következő s*ggfej és megint utána epekedem.

ne félj, nem múlik el. a legtöbb nő a torkom vágná át ezért a kijelentésért, de áltaálnosságban sajnos igaz: a rossz, bunkó srácokat szeretjük akik megaláznak és sírhatunk értük.

2010. nov. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
Most lelehet engem is hurrogni, de szerintem sok lánynak az a baja, hogy szememegy a természettel. Eredmény: ilyen kérdések. Komolyan mi a rossz abban, ha 2 ember között csak szexuális kapcsolat van. Mi a rossz abban, ha egy lány kívánj a fiút ,,csak azért"? A társadalmi frigid programozás áll szemben a természettel. De van egy apró bökkenő: mindig a természet kerül ki győztesen. Ha meg valaki inkább elvárások (erkölcsök) szerint él, előbb utóbb elfásul.
2010. nov. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!