Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történik velem? Kezdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem? Kezdek becsavarodni

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nem is tetszik, se kívűlről se belűlről, tudom róla,hogy egy balhés,bunkó kretén, de akkora rajongást érzek iránta, hogy azt el se tudom mondani. Mindig rá gondolok,pedog nem akarok. Semmi érzelem, se szerelem, (sőt alapjáraton elítélem az ilyen embereket), de mégis mintha 1000el vonzana magához..és én nem tudok ellene csinálni semmit. Lassan megőrjít ez az egész és fogalmam sincs mit tegyek/ne tegyek. Kicsit úgy érzem magam mintha nem saját akaratomból vonzódnék hozzá..nemtom mi ez az egész.

Volt már vki hasonló helyzetben? Ha igen mit csináltatok?


2010. nov. 28. 14:02
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:
igen, sajnos tényleg ez van velem is, talán csak a kihívás meg az izgalom miatt..tiszta mazochisták vagyunk :(
2010. nov. 28. 15:05
 22/61 anonim ***** válasza:
előző vok ...szembemegy a természettel
2010. nov. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 A kérdező kommentje:
nem ítélkezem az felett sem ha vkinek az a jó, és még nem élte ki magát akk hajrá..de csak diszkrétan h ne sírjon h így-meg úgy k*rvázzák
2010. nov. 28. 15:09
 24/61 anonim ***** válasza:
Na igen, ez az a társadalmi fegyver, hogy lek.rvázzák azt, aki enged a természetes vágyának, hát azért sokan irigykedésből teszik ezt szerintem.
2010. nov. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
Van, aki meg nem irigykedésből teszi.
2010. nov. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
Igen, van aki ideológiai stb. okokból teszi, de azért valljuk be, hogy a ,,szent" egyház előtt szabadabbak voltak a szabályok.Amit a férfinak szexuálisan szabad, a nőnek már nem...
2010. nov. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:

itt nem az a baj hogy az erkölcsök miatt nem megyünk bele egy ilyen kapcsoaltba. a baj az, hogy bele akarunk menni. az más kérdés hogy miért rossz az nekünk... részemről sz*rok az erkölcsökre (igen, lehet lepontozni :) )

egyszerűen csak túl érzelmes típus vagyok ahoz hogy lefeküdjek valakivel aki utána nem akar tőlem többet. nem tudom úgy felfogni hogy dugunk egy jót és helo, mert nekem több kell. hiába fekszem le az illető "rosszfiúval", az oké, jólesik nyilván, de utána rosszabb mintha nem tettem volna. ez nem társadalmi elvárás kérdése, egyszerűen így működnek a nők (többsége legalábbis). persze 80%nál nem ez az indok, csak nem akarnak szembe menni a társadalom elvárásaival, emrt félnek a következményektől.

2010. nov. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
:) Az a férfi, akinek helyén van az értékítélete, nem kezeli másként a nőt, mint a férfit. Nekem sem kellene olyan nő, aki az ösztönei kielégítése miatt fekszik le valakivel.
2010. nov. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:

Nem az a probléma ha egy pasi, néha bunkó, kemény, ökörködik, viccelkődik stb... Hanem az, ha mást nem tudom és a nőt meg csak kihasználja...Erre mindig figyeljetek oda! A primitív, önző ember a probléma!

És persze, hogy jobban vonzódsz egy olyanhoz, akiből az élet sugárzik, jó fej, akiről látszik, hogy az ágyban teljesen megőrjítene, mint egy másikhoz, aki tök komoly...

Mondjuk és minden vagyok, szal lehet rám hajtani;D

2010. nov. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:

"Nekem sem kellene olyan nő, aki az ösztönei kielégítése miatt fekszik le valakivel."

pedig a szexuális vágy ösztön, köze nincs a szerelemhez és egyéb nyalánkságokhoz. Minden nő és minden férfi a világon ösztön miatt fekszik le a másikkal. vágy miatt. persze, tökjo ha szerelmes is vagy az illetőbe, sokkal jobb a szex valakivel akit szeretsz. Én alapvetően egy nagyon romantikus gondolkodású szerencsétlen vagyok, de a sezxuális vonzalom nem más mint egy igen erős ösztön... ez pszichológia, és nem dönti meg a sok rózsaszín felhő és a rózsaszirmok, mert ez az igazság.

2010. nov. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!