Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történik velem? Kezdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem? Kezdek becsavarodni

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nem is tetszik, se kívűlről se belűlről, tudom róla,hogy egy balhés,bunkó kretén, de akkora rajongást érzek iránta, hogy azt el se tudom mondani. Mindig rá gondolok,pedog nem akarok. Semmi érzelem, se szerelem, (sőt alapjáraton elítélem az ilyen embereket), de mégis mintha 1000el vonzana magához..és én nem tudok ellene csinálni semmit. Lassan megőrjít ez az egész és fogalmam sincs mit tegyek/ne tegyek. Kicsit úgy érzem magam mintha nem saját akaratomból vonzódnék hozzá..nemtom mi ez az egész.

Volt már vki hasonló helyzetben? Ha igen mit csináltatok?


2010. nov. 28. 14:02
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:

Tudod mit? Átfogallmazom:


""Nekem sem kellene olyan nő, aki CSAK az ösztönei kielégítése miatt fekszik le valakivel."


Így már megfelel? :)

2010. nov. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
51%

az értékítélet-hát ez érdekes, erről sokat lehetne írni, hogy mi érték és mi van annak beállítva. Mi az érték azon, hogy tartom magam, mert több úgy se lesz belőle. Ebben mi az érték?

Miért baj az ha a nők bele akarnak menni? Miért baj az, ha kielégítik a vágyaikat? És ez nem zárja ki, hogy egyszer tényleg rátalálnak a keresett partnerre. De szexualis energiat, vagyat elfojtani mindennek nevezhető csak értéknek és pszichikai és testi egészségnek nem. Persze azért nem árt, ha valaki tisztában van a védekezéssel, nemi betegségel terjedésével, szóval értitek.

2010. nov. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:

ma 15:22


Megmondom, mi az érték: az, hogy csak annak adja oda valaki a testét, akit szeret. Pontosan azért, mert az a valaki különlegesebb a számára, mint a többi ember. Ennyi.

2010. nov. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:

15.24

nézőpont kérdése, ha valaki lefekszik valakivel nem adja oda a testét, hanem KÖZÖSEN örömet szereznek egymásnak. Nem nagyon értem ezt az odaadós dumát.

2010. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
51%
ha valakit szeretsz annak a lelkedet adod. a testről mindneki máshoyg vélekedik.
2010. nov. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:

Na, elég legyen a veszekedésből!:)

Én sem szeretem azt, ha valaki csak úgy szerelem nélkül kefélget a másikkal, de attól még nem lesz k.urva, ha nem használja ki a másikat.

2010. nov. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:

ma 15:26


Ha csak a szexuális igényeiket elégítik ki, akkor dehogynem. A másik teste csak egy eszköz ilyenkor mindkét fél számára. Nem olyanok, mint két ember egymást mellett, csak mint egymás számára a kielégülés eszközei. Ebben meg semmi emberi nincsen.

2010. nov. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:

"ha valakit szeretsz annak a lelkedet adod. a testről mindneki máshoyg vélekedik."


Ez egy jelképes dolog. :)

2010. nov. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:

15:28

Ezt főleg csak a romantikus írók terjesztették, hogy a test más mint eszköz. Mikor nem eszköz a test? Ha valakinek valaki hiányzik, nyilván az élő test hiányzik. A lélek defiíciója pedig: a legmagasabb szinten suerveződött ÉLŐ anyagnak, az IDEGRNDSZERnek a működési sajátossága. A jó beszélgetések mik? Hát az agynak ( ami ugye nem is test:) a termékei, próbálj beszélgetni egy lélekkel, hidd el én is szívesen beszélgetnék a lélekkel, e agyi (=testi) tevékenység nélkül ez aligha menne.

2010. nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:

Önkontroll! Mindenki azt tegye, amit szeret, de aztán ne sírjon és vállalja a következményeket!

Én pl. simán eltudom képzelni, hogy lefekszem ezzel-azzal a nővel, mert tők jól néz ki, van benne valami vonzó stb...És tényleg!

De csak azért sem szoktam, mert én is így vagyok vele, hogy ígénylem a szerelmet és azt, hogy ne feküdjön le fűvel fával a párom.

2010. nov. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!