Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy szemétség azt hazudni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szemétség azt hazudni a barátodnak, hogy terhes vagy?

Figyelt kérdés
A barátom megcsalt a volt barátnőjével, persze elfelejtett szólni,ezért együtt volt mint a kettőnkkel.Amikor megtudtam letagadta, majd olyan szinten kiiktatott,hogy egyáltalán nem ebszél velem. Mintha nem is léteznék. Mit gondolt? Együtt lesz mind a kettőnkkel? Ezt hogy képzelte? Mindezek után azt hazudtam neki,hogy terhes vagyok...legyen már neki is pár rossz éjszakája. Szerintetek nagy hülyeség volt ez tőlem?
2010. nov. 28. 13:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Úgysem fog téged senki sem megsajnálni, egyetérteni sem sokan. :D
2010. nov. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Na én már ebből a kusza történetből nem tudom mit higgyek el és mit ne..:) Nem értek már semmit XDD
2010. nov. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
42%
Barátok Közt 4 ever.....
2010. nov. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
A barátom lelépett a volt barátnőjével, én félreismertem mert nekem végig hazudott, én elhittem neki.És hatalmasat csalódtam. Hívtam,h. beszéljünk a dologról,nem reagált. Aztán arra gondoltam, előadom neki ezt a történetet, erre úgyis reagál és tudunk beszélni....ennyi. Tisztában vagyok azzal,hogy hazudtam, de valamit tennem kellett.
2010. nov. 28. 14:34
 25/30 A kérdező kommentje:
ui.: ne gyertek már nekem azzal az idióta Barátok közttel.Miért abban mi volt? Nem szoktam nézni.
2010. nov. 28. 14:35
 26/30 anonim ***** válasza:

ma 14:34


Tenned kellett? Talán kényszerített valaki? Szerintem inkább nőj fel előbb, drága.

2010. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nagyjából egy szinten álltok a barátoddal a gerincességet és a párkapcsolathoz való hozzáállást illetően. Érthető, hogy hogy egymásra találtatok anno (zsák a foltját ugye).
2010. nov. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
48%

Legférgebb női gusztustalan húzás.

Én spec kirugdosnám belőled.

2010. nov. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Nos...

A helyzet az, hogy rossz fazonnal kezdtél és mindenki azt kapja, amit megérdemel, hiszen ezt Te választottad, még akkor is, ha nem láttad mi sül ki belőle. Az igaz, hogy nem tisztességes dolog amit a barátod kettőtökkel művel.


DE: az ócska kis húzásoddal, Te is eljátszottad a lapjaidat. Ez a hozzáálás azért röhejes, mert ha csak egy fél órával többet gondolkodtál volna rajta akkor Te is kedves kérdező, beláthatod ezt, hiszen:


1, A leírtak alapján a párod magas ívben tojik rád és arra mi van veled, ergo: ha terhes vagy sem hatja meg különösebben, sőt talán még jót röhög is rajtad, hogy elbánt veled.

2, legyen: sikerül kicsikarni belőle némi félelmet, ragaszkodást vagy amit szeretnél, de akkor magad járatod le mint egy Magyar szappanoperában, hiszen előbb-utóbb eredménynek kéne jönni (konkrétan gyereknek) az meg nincs. Kiderül az igazság, a pasi megint elhagy és ennyi.


De ezt a férfit nem kell félteni, ez szívbaj nélkül otthagy terhesen, akár szál egyedül a nagyvilágban. És a kis meséd miatt azt hiszem: megérdemled.


Attól mert a palid tisztességtelen, az feljogosít, hogy süllyed le hozzá? Megér ennyit a Te becsületed, a büszkeséged? Sajnos benned nincs elég tartás. Még érned kell.

2010. nov. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Háháhá én megmondtam, hogy Vanda a kis k.rva akciója láncreakciót indít el a hülyep.csa tinilányok körében:D:D
2010. nov. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!