Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy szemétség azt hazudni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szemétség azt hazudni a barátodnak, hogy terhes vagy?

Figyelt kérdés
A barátom megcsalt a volt barátnőjével, persze elfelejtett szólni,ezért együtt volt mint a kettőnkkel.Amikor megtudtam letagadta, majd olyan szinten kiiktatott,hogy egyáltalán nem ebszél velem. Mintha nem is léteznék. Mit gondolt? Együtt lesz mind a kettőnkkel? Ezt hogy képzelte? Mindezek után azt hazudtam neki,hogy terhes vagyok...legyen már neki is pár rossz éjszakája. Szerintetek nagy hülyeség volt ez tőlem?
2010. nov. 28. 13:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%
ÚRISTEN!! Agyhalott
2010. nov. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
75%
Vanda, te hülye p_csa!!!!!
2010. nov. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
58%
Ásd el magadat. Mélyebbre süllyedtél így, mint a barátod van most.
2010. nov. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
67%
bk
2010. nov. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
:D:D:D:D:D muszáj egyenlíteni...
2010. nov. 28. 13:18
 6/30 anonim ***** válasza:
Egyenlíts akkor, de minket haggyá' lógva.
2010. nov. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit csinálj? Állj a barátod elé, mondd meg hogy rossz volt a teszt, nem vagy terhes, aztán jól pofozd fel és közöld vele, hogy veled vége, érezze jól magát az "ex"ével. Legyen már benned ennyi gerinc és büszkeség, hogy dobod az illetőt és nem bosszúhadjáratot folytatsz.
2010. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
60%

áááá ez nagyon jó

de megnéztem volna képét :D:D megérdemli :d

kérdező bosszúból jeles vagy

2010. nov. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Köszi. Tudjátok mekkora fájdalom,amikor szeretsz valakit hívod és nem veszi fel,nem reagál semmire,majd kiderül,h. más 2 hete a volt csajával van??? És mindezek után arra nem képes,hogy egy sajnálom smst írjon.pff
2010. nov. 28. 13:45
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé...Csak magadat járatod le... És ha kiderül,hogy nem is vagy terhes?? a következményekre még nem gondoltál??
2010. nov. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!