Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kételkedtél már a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kételkedtél már a párod választásában?

Figyelt kérdés
A párom mellett olyan gáznak érzem magam. Ő kigyúrt, szép testű, nagyon jól néz ki, okos is, teljesen tökéletesnek látom. Viszont nem érzem jól magam vele, mert nemhogy nő az önbizalmam ettől, hanem csorbul. Úgy érzem én csúnya vagyok hozzá, teljesen eltörpülök mellette. Ez mitől van? Érzem hogy a kapcsolatunk is esik össze, mert egyszerűen nem tudom elhinni, hogy engem választott, és mindig az kavarog a fejemben, hogy ez a kapcsolat úgysem fog sokáig tartani, mert talál magának nálam sokkal szebb lányokat! Hogyan tudnám ezeket a dolgokat magamban letisztázni, és elfogadni magamat olyannak, amilyen vagyok?
2010. nov. 28. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
inkább örülj neki
2010. nov. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kezdetnek ne csak a külső tulajdonságokat figyeld!

Másodszor, volt valami oka, hogy ez a fiú téged választott.

Jobb lenne egy olyan barát, aki csak azért van veled, mert mást soha nem kaphatna meg és cikin érezné magát?

2010. nov. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze, örülök is neki, csak.... úgy félek, hogy a társaságában is megjegyzik, hogy tőle jobbat vártak volna. :S Meg nem egy hűdenagy elismerés, mikor csak annyival dícsér, hogy normális vagyok és kedves! Neki ennyi már elég egy kapcsolathoz?
2010. nov. 28. 12:11
 4/5 anonim ***** válasza:
ÁÁ kedves kérdezö..a szivemböl szoltál.Én ugyan ugy vagyok mint te.22L
2010. nov. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az sokkal gázabb lenne ha az előnyösebb külsejű fél nézné le a csúnyácskábbat csak a kinézete miatt..:S

de gondolj bele..azért van veled mert szeret,és valószínűleg te vagy számára a legszebb nő.

volt már úgy h egyik barátom mellett külsőleg kicsit eltörpültem..de vele még magabiztosabb voltam h "igen..ő az én párom:)" és büszke voltam rá ,és egy kicsit magamra is h velem van és nem mással:)

de volt már fordított eset is egyik kapcsolatomnál h mások szerint a barátom nem volt elég jó külsőleg meg h találhatnék jobbat is...:/ de nekem ő kellett,benne először a belső fogott meg(elég volt 5 perc h belé szeressek)..de végülis az lett a vége h szakított mert én nem drogoztam mint ő,egy szóval azért mert nem illettem bele a baráti körébe:S:(

2010. nov. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!