Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megszakad a szívem. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakad a szívem. Hogyan tegyen túl magam ezen?

Figyelt kérdés
21éves vagyok.2hónapig jártam a fiúval. Számomra tökéletes volt, külsőre belsőre egyaránt. Végre boldog voltam,hogy találtam valakit aki igazán tetszik. (nagyon szerencsétlen típus vagyok fiúk terén). Majd kiderült,hogy a pasi összejött a volt barátnőjével. Csak nekem elfelejtett szólni. Az egyik ismerősöm látta meg őket együtt,és így tudtam meg. rákérdeztem a barátomnál, letagadta,majd letette a telefont. Azóta nem beszéltünk. Ennyire rossz volt velem,hogy úgy gondolta mégis csak a volt barátnőjét szereti? Nem reagál semmire, ha hívom nem veszi fel,ha smst írok nem válaszul.Kiiktatott.Ennyi emberség nincs benne,h. visszaírjon?
2010. nov. 27. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek.
2010. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem rá gondolni, foglald el magad valamivel ami jól leköt ilyesmi.
2010. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak Te voltál szerelmes.Fogadd el...
2010. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát ez szomorú, de igazuk van az előttem íróknak. Valahogyan túl kell tenned magad rajta. ha ilyen bunkó, hogy nem is válaszol, akkor hidd el, hogy meg sem érdemel. Nincs értelme ilyen emberre pazarolni az idődet. Valamivel foglald el magad, hogy ne kelljen rá gondolnod. Sok sikert!
2010. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
SOHA nem érdemes olyasvalakivel összejönni, aki nemrég szakított az exével... Az ilyen ember érzelmileg instabil, és egyáltalán nem képes érzelmi stabilitást nyújtani. Nem biztos, hogy direkt "vágott át". Valószínűleg ő sem tudta, hogy még szereti a volt barátnőjét. (És lehet, hogy a lelkiismerete miatt nem reagál Rád, bár ez tényleg bunkóság)Rossz időben és rossz helyen találkoztatok, de egyáltalán nem arról van szó, hogy miattad "menekült" vissza az exéhez. Próbálj minél többet társaságba járni, ne hagyj magadnak túl sok szabadidőt, mindig tervezz valami programot. Ez segíteni fog. Sok sikert!
2010. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon emlékeztetsz te engem egy 18 éves ismerősömre. :-) Pont ugyanez van vele, mármint a srác "kiiktatta" de igazából nem ezért, de az a 18 éves ismerősöm azt hiszi. :D :S :(
2010. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!