Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek;nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek;nagyon nehéz döntés előtt állok; a szívem megszakad; ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok egy fiú életében a második.. ő egy másik nővel él együtt van egy gyermekük és mint nemrég 2 hónapja született meg második közös gyermekük. de én irdatlanul szeretem és bármire képes lennék érte.. kaptam egy lehetőséget külföldön tanulhatnék tovább.. de akkor egy évig nem lehetek vele.. és félek hogy elfelejt mire hazaérek... már mindent elintéztem és 1 hónap múlva indulnék. de nagyon megbántam. és nem akarok elmenni. már most azon a ponton vagyok hogy minden nap sírok reggeltől estig.. nem akarom itt hagyni... a szívem kiszakad a helyéről... (U) nem tudom mit tegyek... mi lenne a helyes döntés ? ti mit tennétek a helyembe ? teljesen össze vagyok törve.. :'(
2011. júl. 16. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Elsősorban sértő és nagyon csúnya dolgokat tudnék írni, de azokat tudod magadtól is. Természetesen menj, utazz, és próbáld elfelejteni. Gondolj a pici gyerekekre.
2011. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg félrerakni az érzéseidet, és nézd racionálisan a dolgokat.


Van jövője ennek a kapcsolatnak? Nincs. El akarsz szalasztani egy remek lehetőséget? És miért, hogy örökre második lehess az életében?


Ne legyél hülye. Legyen már önbecsülésed!!! Ideje, hogy keress valakit ahol te vagy az első.

2011. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a te helyedben élnék a lehetőséggel..miért adnál Te fel mindent Ő érte,mikor Ő sem ad fel semmit érted,mivel mindig csak második leszel és soha nem leszel első,hisz nem fogja ott hagyni az asszonyt,a gyerekét meg pláne nem..Mindkettőtöknek jobb lenne és legalább Te is találhatnál 1 olyan férfit akinek Te vagy az első és az egyetlen..ez az én véleményem..

21/L

2011. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Arról nem is beszélve, hogy undorító dolog ezt csinálni....nem a pasival, mert az ilyen alak egy szemét gerinctelen dög. Hanem a családjával/feleségével.


Komolyan így akarsz élni? Nem tudom, hogy tudsz egyáltalán a tükörbe nézni.

2011. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mért a 2. vagy az életében? ha nem lép, ha olyan gyáva hogy csak a második vagy neki, mert nem vállal fel, akkor utazz el, tanulj, és hagyd ott. 4 éve vársz rá..

szerintem ne csináld

2011. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Menj el mindenképpen külföldre. Ennek a pasinak te nem leszel soha az első az életében, csak az a nő, akit ingyen kettyinthet.

Elmész külföldre és majd ott könnyebben el is tudod felejteni, teljesen új környezetben leszel, talán valaki olyannal is megismerkedsz, akinek te vagy az első.

Gondolom, hogy nagyon nehéz neked, de jobb lenne most már az eszedre hallgatni. A távolság és az idő szerintem csakis pozitív dolgokat hoz majd.

2011. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A jelenlévő helyzeted:

egy olyan pasival kavarsz, akinek van felesége 2 gyereke, és felakarod adni a lehetőségeidet, egy olyan pasi miatt aki szintén nem akarja feladni magát, mert még mindig együtt van a másik nővel és a 2 gyerekével..

és most olvasom, 2 hónapja született meg a gyermekük. Szóval úgy, hogy közben te kavartál vele? És más nőnek csinál gyereket?

Csak az nem látja át az egészet, aki vagy elakar menekülni a problémák elől jó hü.lyén élni(Boldogok a tudatlanok!), vagy aki tényleg annyira ost.oba, hogy ne lássa be az egész helyzet lényegét.

De tudod mit..Majd, ha neked lesz férjed és majd gyerekeid lesznek és ha arra ébredsz fel, hogy kiderül, hogy a férjed kavar egy másik nővel a hátad mögött majd akkor ne csodálkozz. Csak egyszerűen , ha van beleérző képességed, akkor gondolj abba bele, hogy mit éreznél annak a nőnek helyében. Másrészt pedig a gyerekekre is gondolj ilyenkor..!

Úgyhogy utazz ki és tanulj inkább. Értelmesebb, mint amit most csinálsz.

Normálisan akartam megírni, próbáltam a te szemszögedet is nézni, de ez már túl megy mindenen.

(egyáltalán azzal a pasival már akkor is kavartál mikor volt neki másik nője meg gyereke?- erre már nem muszáj válaszolnod..)

2011. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az eddig leírtakkal. Utazz el,felejtsd el őt,próbálj meg keresni mást akinek te vagy az első. Jó neked hogy valakinek az életében a második lehetsz csak? Nem hiszem. Ő soha nem fogja ott hagyni a feleségét és a gyerekeit miattad hát te se add fel az álmod. Nem akarsz majd egyszer te is családot,gyerekeket? Ha meg se próbálod őt elfelejteni és nem utazol el akkor soha nem lehet. Szerintem nem félned kéne attól hogy mire 1 év után visszajössz elfelejt hanem örülnöd kellene hogy végre megszabadulsz tőle. Ha ez egyszer kiderül tönkremegy egy egész család,bár gondolom a felesége és a gyerekei jobban járnának ha megszabadulnának egy ilyen kis féregtől.
2011. júl. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
E
2011. júl. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!