Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el? Megszakad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? Megszakad a szívem.

Figyelt kérdés

Szakitottam barátommal 2 napja..

azért mert más lányoknak is udvarolgatott mellettem.. :S:@

de hiányzik...:S és megszakad a szívem..

mit csináljak,hogy jobb legyen?

Amúgy kb 2 hónapot se voltunk együtt.. de akkor is fáj..

Szerintetek jobb,hogy most derült ki az elején,hogy milyen is igazából?:S


2011. júl. 8. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobb sokkal! Halgass zenét, csináld amit nélküle csináltál és élvezd az életed egy barom nélkül!
2011. júl. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Most vígjátékot akarok nézni!

Mert a szívem itt dobog a torkomban..:S és nagyon rossz érzés.. :S

2 hónap alatt ez volt a 3. esély amit kapott.. :S

haragszok rá.. de mégis..

nem baj.. remélem pár nap és jobb lesz.. :)

2011. júl. 8. 22:28
 3/10 harcosangyal ***** válasza:
Kb. ugyanígy jártam csak én több mint egy évig voltam vele... Ez egy hónapja történt. Én így tettem lépésenként: 1. sírtam éjjel-nappal amikor rám jött (+ nyugtató de ha nem muszáj nem ajánlom, nekem kellett), 2. meghallgattam mindenkit család, barátok - segített, hogy mki az én pártomon állt 3. elkezdtem körül nézni a srácok között. Eddig úgy néz ki bejött. Kitartás.
2011. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb,hogy most szakítottál vele.

Engem az 1. barátom megcsalt,nagyon fájt,de úgy voltam vele,hogy kutyaharapást szőrével...pasiztam,szerelmes lettem,olyanba,aki meg is érdemelte.És már nem is fájt.

2011. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
küldök neked egy virtuális ölelést:)
2011. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nehéz de nagyon is jó h most derült ki milyen is valójában.. gondolj bele több hónap után még jobban fájt volna ha kiderül hasonló.. : S

Most foglalkozz magaddal, keress elfoglaltságokat, szélesítsd a hobbid és járj néha kicsit futni (nem vagyok nagy sportoló..sőt!) de egy ideje úgy érzem nagyon felszabadít egy kis mozgás.. :)

2011. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Velem tegnap szakított a barátom, több mint fél év járás után, mert "már nem szeret". (fogalmam sincs mi okból.)

Tudod mi a legjobb módszer? Szard le! Úgyse tartott volna örökké, úgyis lesz jobb. Sok barátnőzés, pár ékszer, pár új ruha, és jobban leszel. :)

15L

2011. júl. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
velem a barátnőm szakított 2 napja :/ és az a különbség mi 5 hónapot voltunk 1üt 1 veszekedés se semmi volt, nagyon megvoltunk szerettük 1mást én még most is szeretem de neki sok volt a féltékenységem az utóbbi 3-4 napban és ezt nem bírta elviselni mert ebben a pár napban csak rosszat kapott :/ még mindig reménykedek hátha visszafogad :( ja és nekem 1 esélyt sem adott :'( én voltam a csajnak az első pasija
2011. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatásokat!

Remélem pár nap múlva már jobban fogom magam érezni. :) És mindenkinek kitartást! ;)

2011. júl. 9. 08:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Visszaírtam e-mailt! :D Majd vegyél fel akkor!
2011. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!