Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Gáz van!

Figyelt kérdés
Az exemmel már kb 2 hónapja szakítottunk. Most összejött egy csajjal... Én még szeretem őt, és ő ezt tudja... Sajnos. Nem tudom, hogy komolyan gondolja-e a csajjal. Az egészben a legrosszabb, hogy egy suliban vagyunk, egy emeleten és az osztályaink egymás mellett vannak. Én 11-dikes vagyok, A srác 10-dikes, a másik csaj pedig 9-dikes. Elég rosszul fogom viselni, de azt nem akarom csinálni, hogy nem megyek ki a folyosóra csak azért, hogy őket ne lássam. A srácot már 8 hónapja szeretem.
2010. nov. 27. 18:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ha kiakadsz rajta és sírsz minden este, akkor máris hagytad, h hülyét csináljon belőled
2010. nov. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kössz, erre magamtól is rájöttem, de erről ő nem tud, és nem is fog. Azt hiszi, hogy hidegen hagy a dolog, mert amikor mondtam neki, hogy szeretem, még mikor nem volt bnője, akkor sem hitte el nekem.
2010. nov. 29. 17:34
 13/14 anonim ***** válasza:
Koncentrálj már fiúkra. Ez a vonat elment, szállj fel egy másikra!
2010. nov. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Azért én még bízom abban, hogy az a vonat visszafodul!
2010. nov. 29. 22:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!