Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Gáz van!

Figyelt kérdés
Az exemmel már kb 2 hónapja szakítottunk. Most összejött egy csajjal... Én még szeretem őt, és ő ezt tudja... Sajnos. Nem tudom, hogy komolyan gondolja-e a csajjal. Az egészben a legrosszabb, hogy egy suliban vagyunk, egy emeleten és az osztályaink egymás mellett vannak. Én 11-dikes vagyok, A srác 10-dikes, a másik csaj pedig 9-dikes. Elég rosszul fogom viselni, de azt nem akarom csinálni, hogy nem megyek ki a folyosóra csak azért, hogy őket ne lássam. A srácot már 8 hónapja szeretem.
2010. nov. 27. 18:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha szereted harcolj érte. én beszélgetnék a sráccal.. ha nagyon makacs és már nem érdekled őt, akkor engedd el. ne fuss fiú után!
2010. nov. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem üljél le wow-ozni
2010. nov. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Könnyű azt mondani, hogy engedjem el. Elengedtem, már nem beszélek vele, de magammal mit tegyek? Megöl ez a féltékenység és... szerelem.
2010. nov. 27. 18:19
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
találj magadnak valakit
2010. nov. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De nem tudom magam senkivel elképzelni rajta kívül. Nekem is ez volt az első gondolatom, hogy valakivel összejöjjek, de... képtelen vagyok...
2010. nov. 27. 18:27
 6/14 anonim válasza:
..:Ugyanmár.Ne valaki fiúval foglald el magad,hanem tényleg valamivel,hidd el hogy takony az a srác és találj magadnak elfoglaltságot,ha ülsz és csak arra gondolsz persze hogy szarabbul leszel,de ha csinálsz valamit már nem olyan szar.Ne sajnáltasd magad,vegyél egy nagy levegőt menj vegyél magadnak pár cuccot s mosojogj és ha meglátod őket ne horgaszd le a fejed látványosan,legyen büszkeséged,sétálj el mellette s játszd el amig még nem hogy:leszarod,hadd lássa meg hogy valamiről lemaradt:)
2010. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
tedd féltékennyé :P
2010. nov. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

szerintem nem fogod tudni már visszaszerezni,szóval ne siránkozz utána.találkozz többet a barátaiddal,és gondolj arra, hogy ha ennyire szarik rád, h képes a suliból összeszedni valakit,és nem érdekli, h te h érzel emiatt,akkor neked sem érdemes vele foglalkoznod.


mennyi ideig jártatok?

2010. nov. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mindenkepp valamit csinalj, mert ez a legrosszabb megoldas. Ismerkedj, kosd le magad valamivel vagy barmit.

18 f/karpatalja

2010. nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát összesen 3 hónapot, de volt közte egy hosszabb szakítás. Ja és azt elfelejtettem mondani, hogy azt mondta, hogy nekünk még biztosan lesz együtt jövőnk csak nem most. Ezt most vegyen úgy, hogy szeret és velem akar lenni majd hosszútávon, vagy úgy, hogy majd ha nem akad jobb elővesz engem? Szerintem a második. De ha csak kihasznál, bármennyire is szeretem nem fogom hagyni, hogy hülyét csináljon belőlem. Inkább elfelejtem. ám ma volt az első nap, hogy együtt láttam az új barátnőjével. Ő nem tudta, hogy tudom hogy járnak, ezért láttam, hogy állandóan engem sasolt, hogy hogy regálok a dologra, én meg úgy csináltam, mintha az lenne a világ legtermészetesebb dolga. Annyira nem fájt vele látni, talán azért, mert abban reménykedem, hogy nem fog sokáig tartani. de azért esténként baromira kiakadok, és sírógörcsöt kapok ha rá gondolok. :-s
2010. nov. 29. 17:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!