Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Miért ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm és úgy érzem nem szeret, de nem tudom elengedni mert én szeretem. Viszont nem tudom hogy ő szeret-e..

Ha nem szeret miért van velem???,

Talin csak búcsúzáskor kapok csókot :S

És én ezt nem értem. Ha szeret miért nem csókol meg többször? Jó ha szólok neki akkor megcsókol, de ez így nem jó :(

Én nagyon szeretem, de néha azon gondolkozom hogy lehet ő csak barátkánt tekint rám. De ha így van akkor miért bújik oda hozzám? Miért ölelget? Miért várja el hogy búcsúzáskor csókoljam meg?


2010. nov. 24. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ő nem szeret állandóan csókolózni, nem kell túllihegni.
2010. nov. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, de már 1x tartottunk emiatt szünetet és akkor azt mondta hogy azért nem csókol meg mert nem biztos abban hogy szerelmes-e. Aztán visszakönyörögtem magam és szerintem jobb is lett minden,mert megbeszéltünk pár dolgot. De a csók azóta se változott és félek hogy az az oka ami volt régen is...
2010. nov. 24. 23:01
 3/7 Moszuke ***** válasza:

***Aztán visszakönyörögtem magam***


hopp! hiba..

most ezek után ne tessék csodálkozni, hogy nem szeret a leányka.

2010. nov. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem kellett könyörögni csak mondtam neki hogy ha megpróbáljuk még 1x akk jobb lesz. És erre azt mondta hogy oks. Szóval nem volt olyan hogy na gyere vissza mert meghalok ha nem vagy velem.
2010. nov. 24. 23:26
 5/7 Moszuke ***** válasza:

értem.. azt hittem már:D

hát.. nemtom.. beszélgessetek.. tudom-tudom nehéz.. főleg a fiú fejeddel az érzéseidről és gondolataidról..

de muszáj.

22/f

kommunikáció életet ment.. ha életet nem is, de kapcsolatot tuti:)

2010. nov. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik , hogy "ha nincs ló jó a szamár is" alapon van veled.


Gondolom kedves vagy hozzá, kinyalod a seggét mind 2 értelemben, megadsz neki mindent amit csak kér szóval ez neki kényelmes de nem szeret téged, élősködik az érzelmeiden a szereteteden, és valamennyire szerintem a pénzeden is.


Ha te nem keresnéd őt nem hívnád őt nem beszélnél vele szerintem ő sosem hívna és keresne téged....szóval ez neked csak szenvedés lesz de nehezen szakadsz el tőle mert szereted, de jobban járnál ha elhagynád...

2010. nov. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De azért ő is szokott keresni pl msnen általában ő ír rám...
2010. nov. 25. 18:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!