Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Több lent.

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 5 hónapja vagyunk együtt.. vagy 2 hete mondtam meg neki h még nem vagyok belé szerelmes.. ő meg tiszta szomorú volt emiatt és nagyon tepert éreztette velem h szeret nagyon figyelmes és romantikus volt.Elkezdtem én is kimutatni h szeretem de ő már nem hív annyit és nem is beszélünk annyit mint az előző 2 hétben mint amikor parázott h elveszíthet e, mit tegyek h megint ilyen legyen? szerintem nem csak akkor kéne figyelmesnek lenninte ha érzi h elveszít... szerintetek megijesszem valamivel h hagyjuk pl h mit reagál? Ötletet és segítséget várok!
2010. nov. 23. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
14 éves fiúkáknál ne számíts csodára! :S
2010. nov. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább mondd meg neki, hogy nem érzed azt amit azelőtt. Mintha már nem akarna küzdeni érted, Nem érzed, hogy annyira szeretne. Csak észbe kap utána.
2010. nov. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
21 éves Drágám!!!! :D gondolom elég fiatal vagy ha ilyet írtál.. ;)semmibaj
2010. nov. 23. 15:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Nem vagyok már annyira fiatalka,:)) de amit erről a srácról írtál, az lehet agyilag alacsonyabb szinten van,mint én! És ha már te panaszkodsz, légyszives gondolkozz is el a kommenteken! Ja, és ha már itt tartunk.. Te sem lehetsz valami nagy ész, ha még bele sem szerettél,de már ijesztgetéseken jár az eszed! Sok primitív pitsa azt hiszi ezzel majd "visszavág", közben meg Te vagy jobban besz*rva! :DD Erről ennyit!
2010. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerelmes vagyok belé. Nem panaszkodom, csak tanácsot kérek mert igen félek h elveszítem, mert van mit vesztenem, másképp nem félnék. Nincs mit gondolkodnom azon h 14 évesnek tartod :D és fújod a blablablát.Tanácsokat várnék, és nem okoskodást és negatív gondolkodást :D csak pozitívan és lazíts! :)
2010. nov. 23. 15:42
 6/9 anonim ***** válasza:

De könyörgöm, ha van mit veszítened azáltal, hogy elhagy, akkor miért ez jutott először eszedbe, hogy megijeszted? Mivel???????? Ez nem vezet semmire! Szívesen segítenék, hiszen azért olvasgatom már harmadjára, amit írtál, de nem is egyértelmű! Először is: 2 hete mondtad meg, hogy nem vagy szerelmes. De most már az vagy????

2. Ha nem vagy szerelmes, akkor mit vársz ettől a kapcsolattól?

3. 5 hónapja nem szerettél bele a srácba! Akkor szegénytől mit vársz még, mit csináljon?

4. ok, romantikus, figyelmes, odaadó lett hirtelen, Te erre kimutattad az érzelmeidet. Ma már biztonságban érez Téged maga mellett, már nem olyan romantikus! De ezt az egész romantikát Te húztad ki belőle azzal, hogy még nem voltál szerelmes. Szóval az elején sem egy full romantikus srácot ismertél meg benne, akkor most mi is hiányzik? Hogy megint megzavard egy olyan szöveggel, hogy nem vagy belé mégsem szerelmes?

Bocsi, nem kötekedni akarok, csak egyszerűen nem értem! És ha ezeket elmondanád, akkor lehet többen válaszolnának Neked, nem csak én!

2010. nov. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Látod, lehet veled normálisan is beszélgetni! :) Igazából 2 hete azt éreztem h ő nekem biztos.. hirtelen tök figyelmes lett blabla.. és csodálkoztam h egy olyan srác aki elénte csak azt akarta tőlem,azt mondta igazából sose volt még szerelmes.. az olyanokat mondott nekem hogy: soha senkit nem szeretett még ennyire, nem akar elveszíteni,és szerelmes..örülnöm kellett volna ennek, de megijedtem h nem ilyennek ismertem meg, persze örültem hogy ilyen, de annyira hirtelen jött hogy nem tudtam hova tenni, annyira mondta egy nap h szeret h kajak vagy 200x mondom héé ez már sok.. szóval kicsit megijeszett ezzel.. meg h ő jobban szeret én meg még nem érzem azt a lángolós érzést. De hiányzik minden mozzanata, a hangja mindene, szeretem! és most h én is elkezdtem ezt kimutatni, kevésbé "harcol" bár ez érthető, de mivel tudnám érdeklődőbbé tenni?? most nem csak a megijesztésre gondoltam .. hanem olyan jóvolt amilyen ilyen figyelmesebb volt :) olvadoztam
2010. nov. 23. 20:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Neharagudj, nem szeretnék én se kötekedni -főleg amilyen hevesek az indulataid - , de mi értelme így a kapcsolatnak, hogy 5 hónapon keresztül átverted őt? Én nem mennék bele egy majdnem féléves kapcsolatba, ha az első egy hónapban érzem,hogy egyátalán nem szeretem.
2010. nov. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elöző vagyok még mindig, most olvastam el, mit írtál utoljára.

Figyelj.Ha elkezded kimutatni, hogy szereted, akkor ő megnyugszik, már biztonságba érzi magát, már tudja, hogy te őt szereted. Ezért nem is fog tovább küzdeni, mert már megkapott. Mondhatjuk úgyis.

Amúgy. egy jó kapcsolatnak nem az a lényege, hogy egymás nyakába lihegjünk, és mindig azt mondogatjuk neki, hogy "szeretlek szeretlek". Ez nem csak unalmas, hanem zavaró is, hamar vége így egy kapcsolatnak. Inkább beszélgessetek, ismerjétek meg egymást, és szervezzetek nagyon sok közös programot.

Én a páromnak egy féléve nem mutatom úgy a szeretetemet, mint ahogy a kapcsolat elején, hanem figyelek rá, néha becézgetem, kényesztetem, a kedvébe járok, őszintén kimondom neki a véleményemet, megmondom neki, hogy mikor mit szeretnék, és ő is ilyen velem. Ezzel a kölcsönös bizalmat, szeretet, ragaszkodás mutatjuk ki.

2010. nov. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!