Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

tudom, hogy evvel nem lehet semmit se kezdeni, de nekem az is jó ha legalább elolvassa valaki meg ha tudom, hogy nem én vagyok az egyetlen hülye

volt egy barát barátom,sokszor találkoztunk meg nagyon jókat beszélgettünk

nem akartam tőle semmit, de aztán elkezdett csajozni és azon kaptam magam, hogy féltékeny vagyok

aztán kezdett leszarni és nem nagyon beszéltünk, panaszkodtam is, hogy tojik rám, azt mondta dehogyis csak én érzem úgy

aztán nem beszéltünk egy db-ig, úgy éreztem, hogy ez a fura érzés elmúlt

tegnap elmondtam neki, hogy hogy éreztem azt mondta ő már csak barátként tud minden körülményke között rám tekinteni

és most meg megint nyomorultul érzem magam, nem csak égőnek érzem hanem úgy is, hogy többet érzek iránta mint barátság:S:S


2010. nov. 22. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne magadban keresd a hibát, mert az régen rossz! Szerintem bármit is csinálnál, mindig lennének, akik jobban néznének ki nálad... amúgy is, pár jó ruci és tuti smink többet ér, mint bármilyen fogyi. Szerintem a legnagyobb bajod, hogy nincs önbizalmad... tudod sok csajszinak nincs elég önbizalma, pedig nincs mit szégyellnie. Szerintem csak próbálj meg nem undi lenni azzal a sráccal, és vess fel neki témákat, amiről szívesen beszélgetnél vele. Pl egy csomó olyan izgis téma van, amiről biztos mind a ketten xerettek dumcsizni - kaják, filmek, tévé satb.

Szóval szerintem higgy magadban, és felejtsd a diétát -maximum kevesebb csokit egyél, mert attól pattis lesz a bőröd.

2010. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kubu Bubu válasza:
Szerintem ne bántsd őt azzal, hogy ráerőszakolod magadat. azzal csak méginkább elveszíted!
2010. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ezt ő kerek-perec megmondta,akkor sajnos ebbe bele kell törődnöd..Ne keresd a társaságát szerintem,csinálj úgy mintha levegőnek néznéd és semmit se mondtál volna neki..és ki tudja...még a végén lehet hogy te fogsz neki hiányozni:)
2010. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen azt kéne, hogy nem írok rá többet

lehet lekéne törölni msnről is

2010. nov. 22. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:
ha barátságnál többet érzel, az ziher, hogy féltékenységben fog megnyilvánulni. Ő csak a barátod, így nem várhatod el, hogy mindig ugyanúgy foglalkozzon veled. Ha van csaja, akkor neki ő az első, és nem te. Nem vagy sem nyomorult, sem égő, a legjobb, ha nem nagyon foglalkozol a dologgal, ha beszéltek, akkor jó úgy is, ha nem, akkor úgy lesz. Amit javaslok, hogy inkább keress egy partnert magad mellé, és egyből nem fogsz a sráccal foglalkozni.
2010. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!