Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért van? Vagy mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Vagy mit jelent?

Figyelt kérdés

2hónapja vagyunk együtt a barátommal, 17évesek vagyunk, az első bnője vagyok. Már egy hónap után azt tervezgette h feleségül akar venni, meg hogy milyen gyereket szeretne stb. 1 hónap alatt 2x kaptam tőle ilyen 4-5000ft értékü csokrot, szülimre 3hét után ezüst lánc karkötővel. Szerelmes leveleket ír...Olyan mint egy igazi lovag :)

Szinte minden időnket együtt töltjük, és nagyon élvezem. De miért gondolkozik ennyire előre? Komolyan gondolhatja?:S :)


2010. nov. 22. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert te vagy az első barátnője. Majd a másodiknál már nem lesz ilyen.
2010. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak óvatosan. Hamar jött, hamar mehet! Ha tervez az nem baj, de eléggé irreális manapság 17 évesen családot tervezni.
2010. nov. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tuti...ha szereted te is tervezz....
2010. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a szerelmes vagyok,akkor mindenkinél tervezek és úgy érzem ő az igazi, ez a szerelem.Most így érzui, ami lehet komoly,de ez csak akkor derül ki, ha már évek óta együtt lesztek.Na meg még fiatal és nincs tapasztalata, szóval most még úgy gondolja eza normális.Persze lehet egyből megtaláltátok az igazit.Ha évek múltán is így gondolj,akkor hajrá!!
2010. nov. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes. Az ilyen tervek szépek és jók, nem is kivitelezhetetlenek, de ugye ez kettőtökön múlik majd. Ha jól csináljátok, akkor ez az állapot (érzelmi) fenntartható marad, akkor még lehet házasság is. Bár elrontani sokkal könnyebb. Azért sok sikert nektek!


F/29

2010. nov. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!