Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdeklődik a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklődik a barátnőm az én dolgaim iránt?

Figyelt kérdés

Mindig figyelmesen meghallgatom őt, érdeklődök iránta, kérdezgetek tőle. Nem kötelességből, hanem azért, mert tényleg érdekel, hogy hogyan érzi magát, mit gondol.

Viszont amikor beszélgetni akarok vele például egy filmről, eseményről, valamilyen komolyabb témáról, vagy csak arról, hogy mi történt velem, mi az, ami éppen foglalkoztat, akkor hamar eltereli a szót, vagy néha végig sem hallgat, mondván, hogy őt az nem érdekli. Miért viselkedik így velem?


25/F


2010. nov. 22. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Mert egy felszínes, önző tyúk, akit saját magán kívül senki és semmi sem érdekel és/vagy nem szeret. Aki szerelmes, csüng a párja szavain, tapasztalat. Minden érdekel vele kapcsolatban, MINDEN.

24 N

2010. nov. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"mondván, hogy őt az nem érdekli" Ezt ki is mondja?:O

Ezt még magyarázni kell?

2010. nov. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
mert nem szeret,csak vagy neki,mert kell vki...
2010. nov. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem érdekli mi van veled? persze, mert a fontossági sorrendben ez ilyen libák mindig saját magukat teszik a legelső helyre... az első válaszolónak igaza van, ha tényleg fontos lennél neki rajtad csüngne és várná a kívánságaidat...
2010. nov. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak közös érdeklődési területeitek? Szeret egyáltalán beszélgetni, csevegni, nagyon beszédes típus? Mennyi idős, nagy a korkülönbség esetleg?
2010. nov. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, itt most nem arról van szó, hogy csevegős, beszédes típus-e a másik... aki szerelmes, minden érdekli ami a párjával kapcslatos, ez független a személyiségtől.
2010. nov. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Három hónapja járunk. Az elején nem volt ilyen, úgy éreztem, hogy szinte minden téma érdekli őt, bármit megoszthatok vele. Szerintem annyira szeret beszélgetni, mint egy átlagos ember. 24 éves.
2010. nov. 22. 11:01
 8/9 anonim ***** válasza:
MI is így voltunk ezzel a volt párommal, a végén már odig fajultak a dolgok, hogy ha mondtam neki valamit akkor oda sem figyelt, tök mind1 mivel kapcsolatban akartam vele kommunkiálni még ő cs*szett le, hogy nem fog mindent megvizsgálni és kielemezni amit mondok neki. Isten ments az ilyen nőtől, nem akarlak elkeseríteni, de ha ennyire nem érdekli amit mondassz neki, még a végén azt is mondani fogja, hogy rá akarod erőszakolni a saját világodat...jobb az ilyentől megszabadulni. Én azt hittem, hogy szeretjük egymást, de mostmár látom, hogy semmi boldogságot nem tud adni az életben egy ilyen lány, rádöbbentem, hogy én is csak azért voltam vele, mert kellett valaki pedig azt hittem szerelmes vagyok. Szerintem nézz magadba te is, hogy miért vagy még vele, mert ha már ide írod ki ezt a kérdést, akkor nagy bajok vannak, ez azt jelenti, hogy vele nem tudod megbeszélni.
2010. nov. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

" Nem kötelességből, hanem azért, mert tényleg érdekel, hogy hogyan érzi magát, mit gondol."

A válasz az, hogy téged érdekel... egy önző p*csának nem megértés kell, hanem ellentmondás.

2010. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!