Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsal a férjem? Úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a férjem? Úgy érzem egyre jobban érdeklődik egy régi barátnőm iránt.

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, hogy az egyik barátnőm iránt igencsak érdeklődik. Állandóan közös programot akar velük (mármint a férjével együtt) Évek óta összejárunk, de eddig nekem kellett könyörögni, hogy menjünk át hozzájuk. Most programot szinte el sem tud nélkülük képzelni, és mindeközben még a férjem gyanusítgat, hogy tetszik a barátnőm férje. Most mi van?
2010. dec. 28. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még valószínű nem csalt meg, viszont nem áll távol tőle a gondolat. Ha ezzel gyanúsítgat, csak arra tudok gondolni, hogy mindenki magából indul ki...
2010. dec. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez tipikus. Lelkiismeret furdalása van a tettei vagy a gondolatai miatt és a másikra kezd mutogatni, hogy terelje a gyanút magáról.:D Annyira nevetséges! Ha az én férjemen látnék ilyeneket, hidegvérrel közölném vele, hogy szabad a pálya, próbálja ki, de akkor engem felejtsen el. Az apám anno pont ugyan ezt játszotta el anyukámmal (csalta néhányszor), de ez csak véletlenül derült ki, 1 évvel a válásuk után. Ne hagyd ennyiben a dolgot!
2010. dec. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 joe74 válasza:
Szerintem már biztos fontolgatja ,hogy megcsal és azért tereli a dolgot!
2010. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma hozzájuk megyünk szilveszterezni, majd résen leszek :)
2010. dec. 31. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!