Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két év után a párom azt írta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betti1208 kérdése:

Két év után a párom azt írta, hogy hagyjam egy kicsit. Vissza fog jönni?

Figyelt kérdés

A párom kamionsofőr.Nemzetközizik és kb. 1-másfél hetente jár haza.Akkor is csak 1-2 napra jön, és legtöbbször abból a pár napból vissza kell menjen a telephelyre szerelni, vagy éppen hétvégén megy rakódni. Egyszerűen nem tudom megszokni, hogy alig látom, de Imádom és Szeretem teljes szívemből. Ő is Szeret érzem. Mégis az utóbbi fél évben rengeteget veszekszünk.Persze én kezdem,mert ingerült és ideges vagyok, hogy semmit nem tudunk előre tervezni, hogy nem jut egymásra elég idő. Ha itthon van 2 napot azt be kell ossza rám, a szüleire, barátokra, ügyek intézésére, nagyszülőkre. Sajnos eddig bírtam, megkértem, hogy csináljon valamit, hogy egy picit többet találkozzunk. Persze sms-ben, mert ha itthon van, tényleg nem tudunk komoly dolgokról beszélni.Egyrészt azért, mert elrontja azt a kis idöt is amit itthon van, másrészt mert nem szól kettőt se. Szerintem nem akar megbántani. Erre az sms-re azt írta, hogy egy dolgot tudna tenni,de azt még nem fogja. Fáj neki, hogy mindig megbánt és most legyen vége,mert már tényleg nem megy nekünk.

Még kb. két és fél évet kéne itthon dolgoznia valamit és utána ki szeretnénk menni külföldre dolgozni.Eddig én hoztam áldozatot és most neki kéne,de inkább elhagyna.Pedig tudom,hogy szeret.

Nem tudom, hogy mit csináljak.Hívtam telefonon is,de nem vette fel.Sms-t is írtam neki 10-et biztos,és akkor írt vissza,hogy hagyjam egy kicsit mert nem tudja,hogy mit akar. Még most is külföldön van. Elvileg szerdán jönne haza. Azt írtam neki, hogy legyen ahogy akarja, hagyom egy picit. De félek, hogy nem fog visszajönni hozzám.

Csak vele tudom elképzelni az életem.

Nem tudom mi tévő legyek.

Kérlek segítsetek!


2010. nov. 21. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:

A szakítást nagyon nem SMS-ben kellene közölni a másik féllel...

Mellesleg 2 és fél év az irdatlan hosszú idő.

Erre szoktam mondani, hogy a szerelem az nem pusztán érzelmi kérdés, hanem racionális is: ha a pár nem tudja tartani egymással a kapcsolatot, pl. a távolság miatt, akkor erre igencsak ajánlatos gondolni a kapcsolet elején már.

2010. nov. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van egy 15 éves ismerősöm, akinek a szintén 15 éves barátnője Kuvaitban él. 3-4 havonta találkoznak, de együtt vannak.
2010. nov. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy kamionsofőrnek, nem egy dilis erőszakoskodó nőre, hanem egy megértő társra van szüksége...Aki el tudja fogadni, hogy a párja nagyon ritkán tartózkodik odahaza...

Ha már most leállsz vele vitatkozni azon, hogy mit kellene tennie, mit fogsz csinálni, ha majd letelepedtek és együtt fogtok élni? Ők a magányhoz szoktak...És az egész napos vezetéshez...Te meg ránehezedsz az akaratoddal...

Neked nem való kamionsofőr...Vagy legalábbis nemzetközi fuvarozó...Tarts szeretőt...A kamionsofőrök elnézik...És amiről nem tud, az nem fáj...

Te sem örülnél, ha folyton piszkálnának minden szarral amin nem tudsz változtatni nem?!

2010. nov. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ma 12:01


Nekem meg gimnáiumban az egyik osztálytársamnak négyese volt a lottón. Na és? :D Egy példából általánosítani nem túl bölcs dolog.

2010. nov. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sosem bántanám meg azzal, hogy megcsalom.

Eleinte nem volt semmi baj. Meg ő nem is olyan magányos típus. Többször mondta már, hogy nagyon unja, hogy egyedül van.

Írtam neki pár hete, hogy félek, hogy elveszítem, és azt írta vissza, hogy azt soha nem hagyná. Most meg ő kér időt.

Annyiszor megpróbáltam már belenyugodni, de már nem megy. Őt szeretném és csak Őt, de a kamionja nélkül.

Nem vagyok dilis, csak összetört.

2010. nov. 21. 12:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azért kért tőled időt, hogy hátha megnyugszol és lecsillapodsz...

Lehet, hogy már unja a veszekedéseket és nem akar a boldogságod elé gátat építeni, ezért úgy van vele, hogy lehet, hogy jobban tenné, ha hagyná máshol találd meg a boldogságodat...

Ha meg nem akarod máshol megtalálni a boldogságot akkor miért veszekszel vele? Attól jobb lesz?!

Megszoksz, vagy megszöksz...Hagyja abba, amit elkezdett és legyen melós egy gyárban a gépsor mellet álljon naphosszat 80 ezerért?! Attól boldog lennél?

2010. nov. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem lenne jobb.Most hagynom kell egy kicsit.De borzalmas. Csak bőgni tudok komolyan. Az emberek nem szakítanak akkor ha szeretik egymást.
2010. nov. 21. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!