Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk. Vissza akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk. Vissza akarom kapni. Esély? V hagyjam?

Figyelt kérdés
szakítottam a barátommal, ő nemsokkal később a volt barátnőjével kezdett telefonon beszélgetni, nem találkoztak, engem hanyagolni próbált, néha ment neki- néha nem, állítólag nem akar már senkihez sem érzelmileg kötődni. van még esélyem? mit tegyek? v csak elakar engem felejteni? aztmondta majd kb 2 hét múlva megkeress h addig nyugodjon a helyzet, de addig még ugyis összefutunk.. HELP!
2009. júl. 29. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Te szakítottál Vele, most meg vissza akarod kapni?

Vagy Ő szakított? Vagy közös megegyezéssel? Nem világos. Pedig nem mindegy.

2009. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én szakitottam! azt éreztem h már nemszeret, és marha féltékeny voltam a volt nőjére, mert vele azelött szakitott mielött velem összejött vna.. elhidegült a kapcsolatuk..mostmeg újra beszélnek, énmeg rájöttem h hibáztam és nekem csak ő kell.. nembiztam benne az volt a baj..
2009. júl. 29. 14:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem írd meg neki, vagy mondd meg személyesen, hogy mit érzel iránta, és mondd meg azt is, hogy kivárod a két hetet. Várod a jelentkezését. Ha idő kell neki megérted, és várod. Ennyi. Ha jelentkezik, akkor jó, ha nem akkor tudod, hogy mi a helyzet.
2009. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

14:27 Értem. És hogyan állsz most a bizalommal? Mert ha most ugyanúgy nem bízol benne, akkor nincs sok esélyetek együtt.


Szerintem az a két hét nem is hülyeség. Addig ne keresd, max. 1 db SMS, ha még nem mondtad volna el szóban, hogy "Sajnálom, hülye voltam, nem akartalak megbántani. Nem bíztam eléggé Benned, mert még Nekem sincs elég önbizalmam. Szeretném jóvá tenni." Kb. ennyi.

2009. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nembirok várni az a bajj..:S irtam ma neki smst, h nincs e kedve talizni velem..edidg még nemirt, vszinü h dolgozik..estig várok ha semmi akk OFF.. elakarom felejteni és aztakarom h visszakapja azt a fájdalmat amit nekem okozott:(:'( nagyon sokat szenvedtem miatta, mer velem kaavrt egy időbe ugy h bnője volt.. szvall..:'( ráakarom ébreszteni h észrevegye h fontos vok neki..:( és köszi a segitséget:)
2009. júl. 29. 15:10
 6/10 A kérdező kommentje:
azthiszem lenyugodtam, és a bizalom már menne!! csak ő nemhiszi el.. v bizonyitok neki v elfelejtem.. kettőn áll :S a mostani sms sztetek hülyeség volt?
2009. júl. 29. 15:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Jó, hogy ezt elmondtad, ennyivel világosabb a kép.

Nem, nem ítéllek el, hogy bántani akartad.

Szerintem (és nem csak szerintem) ez úgy van, hogy mindent vissza kell adni egy párkapcsolatban, ahol egyenrangúak a felek. A jót is, és a rosszat is. A TITOK a mértékben van.


Mindig egyensúly közeli állapotban kell lenni, mert ez a hosszú párkapcsolat egyik feltétele. Ha azonban szereted a másikat, akkor JÓT akarsz neki. Tehát amikor kapsz tőle valami JÓT, akkor egy kicsivel TÖBBET adsz vissza neki. Amitől Ő is úgy fogja érezni, hogy neki is többet kell adnia legközelebb. Aztán TE megint növeled a dózist. ;)


Sajnos nem mindig csak jót kapunk a párunktól, van úgy, hogy ROSSZAT. Ezt is vissza kell adnunk!!! (Különben borul az egyensúly.) De mivel szeretjük, lehetőségünk van arra, hogy egy kicsik KEVESEBB rosszat adjunk neki. Ezt lehet, hogy Ő megint visszaadja nekünk. De akkor adhatunk megint kevesebbet, és ezt folytathatjuk addig, amíg már olyan nevetségesen kicsi lesz az a rossz, hogy csak nevetünk rajta.


Ez egy könnyűnek tűnő, ám a valóságban nehéz feladat, sokan elbuknak rajta.

2009. júl. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igazad van... de az smsem megirása óta h talizzunk eltelt 2 óra és még semmi..kezdek aggódni:( volt barátnőjével vigan cseverészik engem meg..hanyagolni akar egy időre..:( fáj h a barátom sem akar lenni, igen megsérthettem mikor szakitottam vele..:(
2009. júl. 29. 15:36
 9/10 anonim ***** válasza:
En is voltam ilyen helyzetben es sajnos meg kell hogy mondjam 100% hogy vissza megy az exehez esetleg megtart maganak mint szeretojet hisz az voltal neki az elott is h osszegyertek. Legy eross es okos figyelj ha nem ir vissza vagy ha nem keres kb.2 napon belul akkor tuti hogy most a masikkal kavar es Legyen meg a noi tartasod ezt ertekelik a ferfiak.ha szeret akkor mindent meg tudtok beszelni, es ok lessz.
2009. júl. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen bár úgyérzem a tartásom elvesztettem már :S nemkeresem meg.. szombaton fix h látom akk majd meglátom hogyan viszonyul .. csakhát olyan nehéz és olyan lassan megy az idő..:(
2009. júl. 29. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!