Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, hogy régimódi vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy régimódi vagyok és vannak még rendes lányok, akiket érdemes meghódítani?

Figyelt kérdés

Igazából nem is ez a kérdésem, jobbat nem tudtam kitalálni összefoglalásnak.


Arról volna szó, hogy elhagyott a barátnőm, amiatt, hogy ő inkább tipikus mai fiatal, bulizós, túl pörgős, rosszakat nem akarok írni róla, de biztosan valaki megérti...nem baj az, amúgy hogy ilyen, én elfogadtam, de ő nem tudott engem, mert én nem vagyok túl bulizós és más a világképem, mint az övé. Jobb is, ha nem szeret hát nem, én még őt igen, de majd túlleszek rajta, belegondolva annyira nem egyezik a gondolkodásunk, hogy tényleg jobb is, nekem se ilyen lány kell.

Viszont nem tudok megismekedni mással, nézem a társkereső oldalakat is, senki nem fog meg úgy, mint annak idején Ő meg alapból nekem nem megy az ismerkedés olyan könnyen. Azóta nem vagyok régi önmagam, csak tengek-lengek a világban. Nem sajnáltatni akarom magam, rendes tanácsokat várnék, hogy mit tehtnék, oké hogy elhagyott, majd elfelejtem, de mással meg nem tudok megismerkedni.

Nem tehetek róla, hogy nem szeretek eljárni szórakozni, állítólag ott lehet ismerkedni, de én nem olyan vagyok. Nem vagyok egy otthonülő típus, a volt barátnőmmel is jártunk sokfelé, csak épp nem szórakozni, egy séta,biciklizés, kirándulás, mozi, egy pizzázás nekem többet ér, mentünk külföldre is nyaralni, szóval azért nem vagyok unalmas sem én azt gondolom így 21 évesen.


2010. nov. 20. 20:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy régimódi, én sem járok bulizni, de kirándulni, sétálni, moziba járni stb., amiket írtál igen is szeretek. Jó tudni, hogy vannak még ilyen pasik!:)

Szerintem tök normális gondolkodásod van, én is egy olyan srácba szerettem bele, aki totál más gondolkodású volt...

A társkeresőkön én sem találtam senkit, de szerintem ott mindenki csak a külsőt nézi, mi mást is lehetne...:/

Szóval nem vagy egyedül, és szerintem még sok hozzám hasonló lány van, akinek az értelmes, normális pasik kellenek, az élet nem a disco-ról szól legalábbis szerintem.:)Jah és biztos nem vagy unalmas!

20/L

2010. nov. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Szerintem sem vagy régimódi, és nem vagy lúzer! És nem kell általánosítani, hogy akkor most a bulizós lányok mind átvernek, vagy ilyesmi. Nem illettetek össze, nem tudtátok összeegyeztetni így az életeteket. Én pl. túrázni szeretek, meg ilyen dolgokat, amit egyedül is lehet, én se bulizni, de még moziba járni sem szeretek, ezt azért írom, mert egyrészt még vannak ilyen lányok is, másrészt engem nem zavarna, ha egy bulizós barátom lenne, mert h*lyén fogalmazva ő nem én vagyok, és ha vannak ilyen igényei, vagy más álmai, akkor támogatom, ha az értékrendünk hasonló, mint pl. a hűség, őszinteség, becsületesség meg ilyenek, mert ha az értékrend (gondolkozásmód) hasonló, akkor olyan nagy baj már nem lehet, és a hobby meg teljesen más dolog.

Ha megbántott téged ez a lány, az nem azért volt mert ő szeret bulizni, te meg nem, hanem mert nem tisztelt és igazságtalan volt veled, vagy nem szeretett eléggé (vagy rosszabb esetben egyáltalán nem), vagy ilyen ostoba a csaj - már bocsánat, hogy így szidom, hisz nem is ismerem.

2010. nov. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Én hungarista vagyok, érdekel a tanulás, a történelem, a magyarság eredete, hányingerem van a mai beb*szós-hányós "bulikból", a sok idióta pics*ból és abból, hogy mindenki érzelmek nélkül kefél össze-vissza. 8 hónapja van barátnőm, s általában mindig aggódok, hogy nehogy elhagyjon. Én is régimódi vagyok... Gyereket akarok huszonévesen és a nagy karrier (kocsi, pénz, lakás, nyaraló) helyett egy meleg otthonra vágyom, ahol a feleségem süt-főz, vigyáz a gyerekekre, nekem pedig dolgoznom kell, hogy eltarthassam őket. Elég sok rigolyám van, ennek köszönhetően eléggé antiszociális vagyok... Folytassam még? :S


18/f Kitartás!

2010. nov. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Húú köszönöm szépen, adtatok egy kis önbizalmat, ment mindenkinek a hasznos. Köszönöm!
2010. nov. 22. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!