Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, hogy régimódi vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy régimódi vagyok és vannak még rendes lányok, akiket érdemes meghódítani?

Figyelt kérdés

Igazából nem is ez a kérdésem, jobbat nem tudtam kitalálni összefoglalásnak.


Arról volna szó, hogy elhagyott a barátnőm, amiatt, hogy ő inkább tipikus mai fiatal, bulizós, túl pörgős, rosszakat nem akarok írni róla, de biztosan valaki megérti...nem baj az, amúgy hogy ilyen, én elfogadtam, de ő nem tudott engem, mert én nem vagyok túl bulizós és más a világképem, mint az övé. Jobb is, ha nem szeret hát nem, én még őt igen, de majd túlleszek rajta, belegondolva annyira nem egyezik a gondolkodásunk, hogy tényleg jobb is, nekem se ilyen lány kell.

Viszont nem tudok megismekedni mással, nézem a társkereső oldalakat is, senki nem fog meg úgy, mint annak idején Ő meg alapból nekem nem megy az ismerkedés olyan könnyen. Azóta nem vagyok régi önmagam, csak tengek-lengek a világban. Nem sajnáltatni akarom magam, rendes tanácsokat várnék, hogy mit tehtnék, oké hogy elhagyott, majd elfelejtem, de mással meg nem tudok megismerkedni.

Nem tehetek róla, hogy nem szeretek eljárni szórakozni, állítólag ott lehet ismerkedni, de én nem olyan vagyok. Nem vagyok egy otthonülő típus, a volt barátnőmmel is jártunk sokfelé, csak épp nem szórakozni, egy séta,biciklizés, kirándulás, mozi, egy pizzázás nekem többet ér, mentünk külföldre is nyaralni, szóval azért nem vagyok unalmas sem én azt gondolom így 21 évesen.


2010. nov. 20. 20:59
1 2 3
 1/24 errre ***** válasza:
Most szakított velem a 21éves barátom mert ő olyan mint a te volt barátnőd, én meg olyan "régimódi" vagyok, mint te.
2010. nov. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Moszuke ***** válasza:
akkor megtalálta a zsák a foltját! jöjjetek össze:P
2010. nov. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 errre ***** válasza:

15perce szakított velem, mert nekem "hülye" a gondolkodásom, nagyon fáj, mert semmi érzelem nem volt az arcán, én sírtam ő szinte nevetett rajtam,kérdeztem miért, semmit nem mondott, csak hogy"fejezd már be a bőgést"..és 1 hete tudta..na nem fárasztalak

első voltam-válaszoló

2010. nov. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Moszuke ***** válasza:
0%

senki se mondta neked szerintem, hogy jöjj össze egy hozzád nem illő formával...

magadnak kerested a bajt. nem sajnállak.

2010. nov. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Igaz, hogy ma már nagyon ritka az olyan lány, aki ennyi idősen erre vágyik, de van még. Én is pont ilyen vagyok, és én is megtaláltam a Nagy Őt. Ismerkedni a baráti körödből próbálkozz inkább, ismerd meg az ismerőseid ismerőseit, és így tovább. Néha azért mozdulj ki bulizni, én is ott találtam meg életem párját, pedig én sem szeretek éjszakázni, s már őt is leszoktattam erről. Ha nagyon elkeseredett vagy,akkor akár az utcán is megszólíthatsz lányokat, ha elég úriember vagy, de nem looser, akkor hidd el, úgy is lehet hódítani! Sok lány vár olyan srácra, aki virággal és bókokkal árasztja el őket!

Sok sikert!

2010. nov. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 errre ***** válasza:
Csak, hogy eddig nagyon rendes meg kedves volt. Ez nem olyan egyszerű. De ez nem az én kérdésem, mind1.
2010. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:02


Szia! Velem már lassan egy hónapja, de szinte ugyanígy, érzelmek nélkül. Sajnos mivel nem szeretett csinált már az utóbbi időben csúnya dolgokat is, amit addig nem tudtam miért, de azóta már igen....és még azt mondta, barátok azért lehetünk... Kérdezem én, aki egy kapcsolatban átver, (ha már nem is szeret) az barátként milyen? hihetetlenül nagyot csalódtam.


És igaz, összejöhetnénk baráti szinten, ha van kedved beszélgetni. Szóval?

2010. nov. 20. 21:09
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban csak a fentiek miatt hagyott el, akkor inkább örülj, hogy ez nem később bukott ki, amikor már család is van.


Adj egy kis időt magadnak, hogy kiheverd.

Addig is próbálj jópofát vágni, nézd a dolog jó oldalát (mert az is van!).


Megtalálod a párodat, ne félj!

:-)

2010. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 errre ***** válasza:
Persze,beszélgethetünk, nagyon kivagyok, annyira bíztam benne:(
2010. nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Moszuke! Az még hozzátartozik, hogy azért ez nem pár hetes kapcsolat volt, az ilyen dolgok , hogy kinek milyen a gondolkodása, a világnézete, úgy derül ki, ha már régóta együtt éltek. Mondhatom, sokáig megvoltunk együtt, csak most rájött, hogy ő nem így képzeli el az életét, ki akar törni ebből...

Szóval nem kényszerített senki, hogy olyannal jöjjek össze, akivel teljesen ellentétei vagyunk egymásnak, nem vagyunk egymás ellentétei, régen tudott szeretni és el tudott fogadni, mostmár nem. De mondtam is, hogy nem ez a baj, majd elfelejtem.

2010. nov. 20. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!