Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy "kemény"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdface kérdése:

Hogyan lehet egy "kemény" csajt meghódítani?

Figyelt kérdés

Mit értek kemény alatt:

ô nem nagyon keres engem, lazán veszi a dolgot, nem tud ilyen hamar kötôdni, nem szereti a nyomulós srácokat, egyszer meg is feledkezett rólam.

Amiket mondott nekem eddig:

Nem unatkozik mellettem( mindig benyögök vmit hogy nevessen), kedvel, de nem mondta ki egyenesen( velem ellentétben), tetszettek neki a figyelmességeim.

Ô egy nagyon okos lány és most erasmusol, jelenleg csak barátok vagyunk, de megvárom.

az én legnagyobb hátrányom, amiért mindenki is szeret, hogy nyitott vagyok és ôszinte, nem titkolom az érzéseim. Sztem az egyenességem miatt is tartjuk a kapcsolatot.

jó tanácsokat, tapasztalatokat várok.

Amugy egy kedves, aranyos, mosolygós, visszafogott lányról van szó.

24/f 21/l


2011. okt. 1. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor a legjobb megoldás, hogyha hagyod a dolgokat továbbgördülni a saját rendjükben, ne próbáld meghódítani, ha neked való úgyis összehoz vele az élet.
2011. okt. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Sehogy. Ha akarna valamit akkor már veled lenne. Te mondtad, hogy még ki sem mondta, hogy kedvel. Szerintem ez részéről nem több, mint barátság. Ha jót akarsz magadnak szembe állsz vele és elmondod, hogy vele akarsz lenni. Ő erre azt fogja mondani, hogy "csak barátként gondolok rád". Te elfelejted és találsz másik csajt. De igy kullogni fogsz utána, mint egy tacskó, vesztegeted az ő és a saját idődet is.
2011. okt. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindent ki kell szedni belôle, azt elfelejtettem írni, hogy volt egy kirohanásom és mondtam neki, ha nem akar semmit most szólhon, mi elôtt bele szeretek, én ezt várnám el. Erre azt mondta, ha nem akarna tôlem semmit, akkor tartaná velem a kapcsolatot?

Ez egyértelmû volt nekem. Szavakkal nem fejezi ki az érdeklôdését, de adott már jeleket, hogy ez lehet több is.

Az a bajom fôleg, hogy messze van, ha látnám, akkor tudnám-èrezném, hogy mit is kell tennem.

Próba ként fogom fel ezt a távol létet, de nem élem bele magam.

2011. okt. 1. 17:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos, h nem csak barátként gondol rád. Egyszerűen csak nem könnyen adja ki az érzéseit másoknak, te pedig-ha jól értem-jelenleg nem személyesen tartod vele a kapcsolatot. Szóval nem fogja neked msn-en, v chaten azt mondani, h persze, ő is járni akar veled. Egyszerűen azért, mert tudja, h sok ideig nem találkoztok élőben, addig még bármi lehet. Ha személyesen találkoztok majd, akkor fog igazán megnyílni neked. :)
2011. okt. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Stainless ***** válasza:

Ne erőltesd a dolgot,finoman közelíts mindig hozzá,légy figyelmes udvarias.

Legyél vele sokat,beszéljetek komolyabb témákról is.

Látni fogod ha vevő rád vagy sem.

Ha kedvel(mint fiút) akkor tovább mehetsz.Ha nem akkor maradjatok barátok,mert akkor sincs minden veszve.Az érzelmeket nem lehet irányítani.:)

2011. okt. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!