Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, hogy régimódi vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy régimódi vagyok és vannak még rendes lányok, akiket érdemes meghódítani?

Figyelt kérdés

Igazából nem is ez a kérdésem, jobbat nem tudtam kitalálni összefoglalásnak.


Arról volna szó, hogy elhagyott a barátnőm, amiatt, hogy ő inkább tipikus mai fiatal, bulizós, túl pörgős, rosszakat nem akarok írni róla, de biztosan valaki megérti...nem baj az, amúgy hogy ilyen, én elfogadtam, de ő nem tudott engem, mert én nem vagyok túl bulizós és más a világképem, mint az övé. Jobb is, ha nem szeret hát nem, én még őt igen, de majd túlleszek rajta, belegondolva annyira nem egyezik a gondolkodásunk, hogy tényleg jobb is, nekem se ilyen lány kell.

Viszont nem tudok megismekedni mással, nézem a társkereső oldalakat is, senki nem fog meg úgy, mint annak idején Ő meg alapból nekem nem megy az ismerkedés olyan könnyen. Azóta nem vagyok régi önmagam, csak tengek-lengek a világban. Nem sajnáltatni akarom magam, rendes tanácsokat várnék, hogy mit tehtnék, oké hogy elhagyott, majd elfelejtem, de mással meg nem tudok megismerkedni.

Nem tehetek róla, hogy nem szeretek eljárni szórakozni, állítólag ott lehet ismerkedni, de én nem olyan vagyok. Nem vagyok egy otthonülő típus, a volt barátnőmmel is jártunk sokfelé, csak épp nem szórakozni, egy séta,biciklizés, kirándulás, mozi, egy pizzázás nekem többet ér, mentünk külföldre is nyaralni, szóval azért nem vagyok unalmas sem én azt gondolom így 21 évesen.


2010. nov. 20. 20:59
1 2 3
 11/24 errre ***** válasza:

És köszi a válaszokat, habár nem az én kérdésem volt.

Tényleg köszi.

2010. nov. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 errre ***** válasza:

MÉg mindig az első:

mi 8 hónapot voltuk együtt, minden nap, és soha nem akart elhagyni, mindig ezt mondta, most meg..De már ugysem fog változni.

Ajj..nagyon komolyan veszek egy kapcsolatot, és sajnos mindig olyat fogok ki, aki meg nagyon lazán:(

2010. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Elsőnek

sd160avant@freemail.hu ide küldj légyszíves egy emilt az msn címeddel, ha gondolod, ott jobban lehet beszélgetni.

Persze csak ha szeretnéd

2010. nov. 20. 21:24
 14/24 A kérdező kommentje:
És köszönöm mindenkinek a válaszokat, hasznosak voltak!
2010. nov. 20. 21:26
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
az a baj, hogy nem régimódi, hanem looser vagy. Én pedig bunkó, tahó IQ bajnok, tudom, de legalább őszinte.
2010. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mit sikerült neked leszűrnöd a történetből, ha amiatt lúzer vagyok, mert nem szeretek úgy bulizni, mit a mai tinik nagy többsége, akkor legyen igazad, az vagyok. És nem vagy az, aminek leírod magad, kivéve az őszintét. Különböző emberek élnek a világban, ez van. Köszönöm a te válaszodat is!
2010. nov. 20. 22:18
 17/24 anonim ***** válasza:
majd írj hogy összejössz e az elsővel :D
2010. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Vannak még ilyen fiúk?:) Sajnos enegem igen csak elkerülnek: S 19/L
2010. nov. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Valóban az a legokosabb, ha arra gondolsz, hogy jobb hogy megszabadultál tőle, sokkal rosszabb lett volna később! Jót nem adott volna neked ez a kapcsolat.

Nem, nem baj, hogy régi vágású vagy, én értékelem az ilyen embereket. Az én barátom is ilyen. Ahogy te fiúban ilyen vagy, ugyanúgy lányban is vannak, sokan, nem 1, nem 2 barátnőm szomorkodik ezért, hogy nem találja meg egy rendes fiú...pedig már vágynak kapcsolatra.

Bárhol, bármikor találkozhatsz a nagy Ő-vel.

Az a csaj meg egy köcsög, örülhetne, hogy ilyen értelmes palit fogott ki a mai világban...de hát ha neki ez kell...ha neki ez a jó, akkor váljon egészségére.

Neked csak jót tett, mert így nem kell tovább egy számodra hátrányos helyzetben a szenvedő alanynak lenni.

19/l

2010. nov. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

(bírom az ilyen "lúzer vagy" dumát... 20-30 év múlva szeretném hallani, hogy ezt mondod, te drága ;))

Szerintem ez nem régimódi, nem értem, miért lenne az, egyszerűen csak más számít fontosnak meg értékesnek.

De egyébként igen, vannak még "régimódi" lányok! ;) És örülök, hogy srácok is! :D

19/l

2010. nov. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!