Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vonjam felelősségre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vonjam felelősségre úgy, hogy ne legyek erőszakos?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2 hónapja vagyunk együtt, és ő hozta fel a témát hogy hétvégén legyünk úgy együtt.. értitek. Tegnap úgy volt eljön de elment segíteni valamit, 17:00-kor és csak 00:10 kor ért haza. Most úgy volt 14:00 kor jön de még mindig segít állítólag. Valami költözés van vagy mi. A kérdésem az lenne, hogyan mondjam el neki hogy ez k.rvára zavar, hogy olyan mintha játszana velem. Nem így akarom de ez lenne a lényege. Az sem jó, hogy miért nem jössz fel, mond meg ha nem akarsz velem lenni.. szerintetek hogy kéne? Én nekem ha ilyet mondana, nem haragudnék meg de mindig félek hogy ő meg haragszik..:S
2010. nov. 20. 13:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ő hozta fel a témát... hogy legyünk együtt..
2010. nov. 20. 14:09
 12/15 A kérdező kommentje:
megint közbe jött valami.... hát én ezt nemhiszem el :-@@ legalább megmondaná hogy mit akar....-.-
2010. nov. 20. 14:43
 13/15 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, szerintem a csaj nemsokára úgyis le fog pattintani téged... ha szeret nem jön közbe ennyi hülyeség. Ennyi.
2010. nov. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudnak rólam a szülei sem.. mert nem akar k.rvásat játszani előttük hogy a kapcsolata után egyből velem van... és most azért nem bír eljönni, mert az apja nem engedi vagy mi..
2010. nov. 20. 14:48
 15/15 A kérdező kommentje:
Megírtam neki, hogy nagyon fura mostanában és hogy megértem nem tud velem lenni de mondja meg hogy mit akar mert ez nagyon fáj nekem.. ezt így kb 30 sorba..
2010. nov. 20. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!