Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a pasim túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a pasim túl erőszakos és minden képpen eléri a céljait ha nekem az nem is tetszik? Nagyon szeretem el hagyni nem akarom mit kellene máshogy csinálnom? És hogy érjem el azt hogy változon meg?

Figyelt kérdés
Mit kellene tennem ?????
2011. jan. 10. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Indíts azzal, hogy tegyél rendet a fejedben.


"Nagyon szeretném elhagyni, de nem akarom" ? akkora képzavar van a fejedben, mint ide a Himalája. Szépen ülj le egy csendes sarokban, és döntsd el: akarsz szenvedni egy ilyen "izé" mellett, vagy továbblépsz?


Én az utóbbit javaslom...

2011. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocs, nem a te fejedben van a képzavar, hanem az enyémbe.


De ettől függetlenül hagyd ott :)

2011. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Cleptomaniac ***** válasza:
És ha az Neki esetleg nem tetszik, hogy meg akarod változtatni? Nem vagyok erőszakosság-párti, de a dolog kétélű, ha az Ő oldaláról nézzük, Te is megváltozhatsz a kedvéért, hogy szeresd az erőszakosabb oldalát.
2011. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én rengeteget változtam már a kedvéért

Ő is változott de nem ugy ahogy kellet volna

2011. jan. 10. 18:56
 5/6 Lujzi cica ***** válasza:

Beszélj vele, mond el neki hogy nem tetszik neked hogy eröszakos. Pár hét múlva se veszel észre változást akkor valamit tenned kell bert akkor valami nincs renben.

De mindenképp beszéljétek meg ezt a dolgot.

2011. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek !
2011. jan. 10. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!